anata

Kobieta, 42 lata, Wyszków

Ostatnie posty użytkownika
anata

Re: Biegające kobiety i mamy ;)

W te upały to biegam z samego rana lub wiecozrkiem bo w dzień mi sie po prostu nie chce wolę nad wode pojechać ;)

anata

Re: Katastrofa lotnicza

Matko co to się dzieje ,to jest nie do pomyślenia ,zeby zestrzelić samolot .Zgineło tylu ludzi dzieci ciągle o tym myślę.To nie może separatystom pójść płazem .Putin w końcu sie do igrał ale jakim kosztem życiem ludzi -brak mi słów by opisać moją złość ,smutek i ból ......... '(.

anata

Re: Mundial 2014

Mój 12 letni syn taki smutny bo bardzo kibicował Brazylii ,ubolewa nad losem Neymara bardzo lubi grac w piłkę nożną i ogląda mecze i bardzo przezywa a wyniki zapisuje w zeszycie ! ;)

anata

Re: Kiedy dziecko dzieli małżonków

Z mężem tez sie spieramy co do wychowywania dzieci zwłaszcza syna.Mąż wychowany przez surowego ojca też chce trzymać dyscyplinę a syn ma dopiero 11lat to jeszcze dziecko ale nie mąż uważa inaczej.Z kolei córkę l.7 rozpieszcza bardzo gdy zacznę narzekać na jej zachowanie to twierdzi ,że wyrośnie z tego jest jeszcze taka mała......;)Faceci są dziwni czasami i nie rozumiem ich .

anata

Re: Radzicie sobie sami czy z pomocą rodziców?

My zmężem dorobiliśmy się wszystkiego sami od łyżki po mieszkanie oczywiście na kredyt .Nie możemy liczyć na pomoc sami jeszcze pomagamy czasami w miarę mozliwości ;)

anata

Re: Czy Twój facet gotuje?

Raz na jakis czas choć nie powiem potrafi ugotowac pomidorówkę,rosół ,mielone ,schabowe te podstawowe dania czy bigos ;)

anata

Re: Sukcesy i porażki naszych dzieci

Pochwalę syna za średnią ocen 5,09 jest w 4 klasie oby tak dalej a przejmuje się córką bo na rowerze nie może się nauczyć na dwóch kółkach zraziła się i teraz się boi i nie chce.

anata

Re: Jąkanie

Tak też radziłam by udac się do logopedy to bardzo wrażliwy chłopiec i szybko się denerwuje może dlatego te problemy i do tego doszły problemy zdrowotne .

anata

Jąkanie

W rodzinie jest chłopiec ma 12 lat i zaczął sie od nie dawna jąkać ,zacinać -rodzice nie maja tego problemu jak mu pomóc ?

anata

Re: Sukienka na wesele

Polecam www.domodi.pl sukienki do wyboru do koloru zresztą wszystko tm jest ;)

anata

Re: Konkurs "Pszczółka Maja"

Rezolutna pszczółka Maja nikogo się nie boi
i od nowych wyzwań nie stroni.
Nektar kwiatkom podkrada
i się nim z Guciem objada.
Troszkę sobie odpocznie
i po przygody wyrusza niezwłocznie .
Do pomocy każdemu się rwie właściwie
taka to jest Majeczka ja się nie dziwie ;)
Nigdy się prawie nie złości
przynosi do ula pozytywne wiadomości .
Stroni od plotkowania
tylko z Guciem w berka gania .
Gucio cały drży ze strachu
skąpany w różanym zapachu .
Maja serce ma ogromne
pojemne i skromne .
Udaje ,że go nie widzi dla niepoznaki
to plan taki ..... .
Gdzie ten Gucio ?Nie do wiary !
To są chyba jakieś czary ;)
To doprawdy niesłychane -Maja zabrzęczała
tyle to radości miała ;)

anata

Re: Kosmetyki Avon

Kiedyś kupowałam często od zaprzyjaźnionej konsultantki ale te kosmetyki jak na przykład perfumy nie sa zbyt trwałe ,zapach szybko się ulatniał.Czasami kupuje do twarzy kremy czy toniki .

anata

Re: Czy łatwo kupić używane rzeczy dla przedszkolaka?

Dla mojej córki jest duzy wybór tak jak i dla przedszkolaków ale dla syna l 11 jest trudno .Mam kilka zaprzyjaźnionych sklepików ,często chodzę i z tego co widzę to dla mniejszych dzieciaczków jest duzy wybór i takie sliczne te ubranka sa ;)

anata

Re: Słyszenie a nie słuchanie

Do mojego syna tez musze kilka razy powiedziec dopiero udaje ,ze słyszy i do niego dotarło.Tylko jak powiem posprzątajcie pokój czy do lekcji to nie słyszy a jak zaproponuje słodycze ,lodu to pierwszy biegnie ;)

anata

Re: Długa spódnica

Długie spódnice czy sukienki kocham zwłaszcza latem ;)

anata

Re: Czy chcecie, żeby wasze dzieci miały edukację seksualną?

Chciałabym powoli mojego syna wprowadzać w ten temat sam tez zadaje pytania.Uważam ,że powinny być ale osobno dla chłopców i dziewczynek .Ostatnio byłam z dziecmi na szkoleniu przeprowadzanym przez policjantkę i policjanta o zagrożeniach w sieci .Bardzo pouczające ,najpierw były filmiki dla dzieci a potem omawianie poszczególnego zagrożenia i zadawanie pytań przez dzieci i dzieciom .Na takie szkolenia warto pójsć! ;)

anata

Re: Biegające kobiety i mamy ;)

Biegałam przed ciąża i biegam teraz .BIEGANIE to moja pasje ,czuję się wtedy wolna zapominam na chwile o problemach po prostu odstresowuję się .Zachęcam do biegania wystarczy tylko zacząć najlepiej z kolezanką ;)

anata

Re: Zalando - kupujecie?

Mężowi zamówiłam kurtke jakis czas temu to dostawa trwała kilka dni ale tak to jestem zadowolona ;)