alicjak29

Kobieta, 39 lat, opolskie

O SOBIE:

jestem szczęśliwą mamą

Ostatnie posty użytkownika
alicjak29

Re: Rocznik 80',81'

Melduję się po przerwie technicznej i pozdrawiam.
Pełny raport wieczorkiem dziewczyny:)

alicjak29

Re: Dziewczyny rocznik 80 :-)

To ja się melduję, przepraszam Was że tak długo nic nie pisałam ale i mam mieszkanie rozwalone i zawalona jestem w pracy i dopiero teraz mam dostęp pełny do netka.
Witam naszą nową koleżankę 80-tkę Magdę:)
U nas powoli kończymy remont niestety w pracy nawał.
Zdrowi i to najważniejsze. Wieczorkiem poczytam szczegółowo co u Was laseczki i popiszę więcej.

Całusy i pozdrowienia:)

alicjak29

Re: Dziewczyny rocznik 80 :-)

Witajcie dziewczyny ja na szybko się melduję bo u nas powódź. Wczoraj zalało połowę miasta. Ja mieszkam na terenie nie zalewowym ale moi znajomi są zalani w większości całe domy albo odcięci od centrum. Zamelduję się jak się wszystko unormuje.
Pozdrawiam z zalanego Kędzierzyna-Koźla

alicjak29

Re: Hej!!!

Witaj i pozdrawiam:)

alicjak29

Re: Gdynia Gdańsk Sopot

tosiak
i co znalazlas cos ?

my sie wybieramy latem w okilice Gdyni :)

a jakieś konkretne miejsce?

alicjak29

Re: Gdynia Gdańsk Sopot

Kurczę zmieniły mi się plany bo Piotr nie dostał urlopu od mojej koleżanki mąż też nie więc jedziemy do Rowy mamy zarezerwowany domek z samymi dzieciakami:)

alicjak29

Re: Miło mi :)

Witaj:)ciekawe masz zainteresowanie, pozdrawiam:)

alicjak29

Re: Dziewczyny rocznik 80 :-)

Się melduję!!!
Dzisiaj piątek-jestem tak zmęczona po tym zwariowanym tygodniu w pracy padam na [pysio]:)))
Plan mam taki-kończę pracę idę na siłownię-godzinka starczy:)))potem do dom gdzie już będzie na mnie czekała Julcia z Piotrkiem i moją psiunią. Zagrzeję im obiadek dzięki Bogu została mi kapucha młoda z mięchem tylko ziemniaki ugotuję:)))potem na działeczkę pomóc uporać się z rozpierduchą u wujka bo tam baby i dziada brakuje a wypadałoby grila zrobić a wieczorkiem szybki prysznic drink do łóżka no i Piotrek oczywiście (Julcia już będzie spała więc go zmolestuję)a potem jak padnę to nie wiem o której wstanę rano w sobotę. Planujemy w sobotę pojechać do Dinoparku ale pogoda pokaże bo ma być deszczowo a to na wolnym powietrzu więc zobaczy się.
Yasmelka- fajna taka przeprowadzka młodzi muszą mieć przestrzeń. W tej chwili jest rozpierducha ale potem będzie nice a poza tym może faktycznie dziewczyny mniej b ędą chorować-bo wilgoć to grzyby pleśnie i oskrzela dzieci tego nie lubią. Trzymam kciuki za szybkie uporządkowanie wszystkiego i zdrówka oczywiście.
Pozdrawiam pozostałe damy z naszego rocznika BO WIDZĘ ŻE ZAPOMNIAŁY ŻE KOMPA MAJĄ W DOMU I KLAWIATURA ISTNIEJE POD NIEGO PODPIĘTA A UŻYWA SIĘ JEJ DO PISANIA NA NASZYM WĄTKU MIEDZY INNYMI-----TO BYŁ MAŁY OPIEPRZ!!!:) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH I MIŁEGO WYDŁUŻONEGO MAJOWEGO WEEKENDU!

alicjak29

Re: Co dziś robicie na obiad?

dzięki Bogu całej kapusty nie zjadły wczoraj głodomory więc mam na dzisiaj również młodą kapustkę z mięchem:)

alicjak29

Re: Rocznik 80',81'

Ja się melduję! Pracuję...Potem mam siłownię potem z Julcią na basenik. Kupiłam sobie dzisiaj moje upragnione szpile-12 cm szpilka- a co!!! Zrobię fotkę i postaram się wkleić. Zawsze śmigałam na płaskim lub małym obcasie a już od roku przerzuciłam się na wyższe a dzisiaj dowaliłam na maksa 12 cm. Jestem niska więc sie podwyższyłam.
Pozdrawiam Was dziewczyny ale coś nas mało jest-jakiś kryzys albo pogoda nie dopisuje na kompa tylko spacery:)))