Skocz do zawartości
Forum

alicja2509

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia alicja2509

0

Reputacja

  1. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Minelo juz troche czasu i moj synek niedawno skonczyl 7 miesiecy. Sytuacja sie troche poprawila. Teraz przed 20 zjada 210-240mil mleczka z domieszka kaszki i nastepne karmienine jest najwczesniej o 5 rano. Ale niestety w miedzy czasie budzi sie dwa razy, ok polnocy i pozniej ok 3 rano. Daje mu wtedy napic sie herbatki, smoczek i zasypia. Ale kiedy nastapi moment, ze bedzie przesypial cale noce??? Chyba nikt tego nie wie....... ;( Pozdrawiam
  2. Witam, Moj synek ma 4,5miesiaca. Od 3tyg je juz tylko mleko z buteki. Niestety w nocy wciaz budzi sie co 2, max co 3godz. W dzien zjada nawet do 150mil a w nocy tylko 90 bo pozniej zaraz zasypia i niesposob go obudzic. Co zrobic zeby maly spal dluzej w nocy? Czy uwazacie ze mozna juz stosowac domieszke kaszki? Czy dzieci nie powinny przesypiec juz, jak nie calej ,to prawie calej nocy? Pozdrawiam
  3. Witam, Moj synek ma 4,5miesiaca. Od 3tyg je juz tylko mleko z buteki. Niestety w nocy wciaz budzi sie co 2, max co 3godz. W dzien zjada nawet do 150mil a w nocy tylko 90 bo pozniej zaraz zasypia i niesposob go obudzic. Co zrobic zeby maly spal dluzej w nocy? Czy uwazacie ze moana juz stosowac domieszke kaszki? Czy dzieci nie powinny przesypiec juz jak nie calej to prawie calej nocy? Pozdrawiam
  4. czy istnieje mozliwosc, ze jesli wloze termometr do pupy, kupka wyjdzie to nastepnym razem dzidzia przyzwyczai sie i przestanie sama starac sie robic kupki?
  5. Moj synek wlasnie skonczyl 2 miesiace. Karmie go piersia na zmiane z mlekiem bebilon, poniewaz moje juz mu nie wystarcza. Niestety poojawil sie problem braku kupki. To juz 2 dzien.Brzuszek jeszcze nie jest twardy i go raczej nie boli. Regularnie puszcza duzo baczkow ale kupki dalej nie ma:( Prosze poradzcie co robic, zeby synek sam sie wyproznil?? Czy moze powinnam jesc cos co mu pomoze zrobic kupke? Czy mozna juz podawac jakies plyny oprocz mleka? Dziekuje za kazda porade.
  6. Witam, Obecnie jestem w 10tyg ciazy:) Czuje sie nad wyraz dobrze, tzn nie mam zadnych nudnosci, wymiotow, ogolnie czuje sie dobrze.Wiem, ze powinnam sie cieszyc, ale czy na pewno? Moze wpadam w paranoje, ale zastanawiam sie czy z malenstwem jest wszystko ok??? Jak wy sie czulyscie na poczatku ciazy? Pozdrawiam
  7. Witam, Jestem w 5 tyg ciazy:) Obecnie mieszkam w Irlandii i zastanawiam, czy ktoras z Was moglaby mi doradzic jakie sa etapy postepowania- gdzie powinnam udac sie w pierwszej kolejnosci?GP czy normalny lekarz ginekolog? Czy wizyta w gabinecie ginekologicznym jest odplatna, czy koszta pokryte beda przez tzw program maternity? Prosze o porady. Z gory wielkie dzieki:)
  8. czy to jest normalne, ze pojawil sie sluz dokladnie taki sam jak plodny ( przezroczysty, rozciagliwy jak kurze bialko) mimo, ze jestem w 5 tyg ciazy?
  9. Jestem w 5 tyg ciazy i 3 dni temu zauwazylam niewielkie brazowe plamy na bieliznie. Brazowy sluz wydzielal sie przez pare godzin. Nastepnego dnia rano wszystko wrocilo do normy.Czuje sie normalnie. Czy taka sytuacja jest normalna? Czym jest spowodowana? Czy to jest niebezpieczne dla dzidziusia? Prosze o porady.
  10. Witam, Czy ktoz moglby mi doradzic czy mozna latac w pierwszym trymestrze ciazy? Obecnie mieszkam w Irlandii i niestety musze poleciec do polski za tydzien. Obecnie jestem w 7 tyg ciazy. Czy latanie jest bezpieczne dla maluszka?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...