Skocz do zawartości
Forum

aguska1986

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Mazury

Osiągnięcia aguska1986

0

Reputacja

  1. konkursik super.)odpowiedz wysłana.powodzenia kochane!!!
  2. odpowiedz wysłana.może w końcu i mi się poszczęści.powodzenia wszystkim.)
  3. hej hej my też już po szczepieniu-teraz dopiero jak mały skończy 5 latek.) łobuz ma już 83 cm i 12 kg.)
  4. miał mieć w zeszłym tygodniu ale się przeziębił i teraz mamy termin we wtorek.zobaczymy co i jak.tylko już mi na samą myśl go szkoda...
  5. hehe no ja właśnie weekend nad jeziorkiem mam zamiar spędzić korzystając z ostatnich ciepłych dni..
  6. hej hej... widzę brzuszkowe problemy... jeśli mogę co doradzić to zamiast mleczka bebiko dajcie maluszkom NAN.u mnie bebiko było źródłem wszystkich problemów,lekarz mi powiedział że w bebiko jet najwięcej pochodnych białka krowiego i dlatego tak często mały brzuszek go nie toleruje...
  7. hej hej... misiu wiem co to za utrapienie z tymi szczepieniami bo ja mam to samo... michał to w zasadzie tylko przy tych pojedynczych jest dzielny ale teraz czeka nas potrójna więc już wyobrażam sobie co się będzie działo.. więc mam nadzieję,że ty unikniesz tych przykrości i że Tomuś dzielnie to zniesie..
  8. super konkursik.) powodzenia wszystkim.)
  9. witam się i ja.dziś już nawet przytomna.ząbki się nie przebiły ale opuchlizna troszkę zeszła więc chyba się wstrzymały.noc już spokojna.teraz mały śpi a ja sprzątam,piję kawę i czytam zaległości.) miłego dnia.)
  10. aguska1986

    Majowki 2008

    hej hej.) jak minęła nocka?u nas nieźle- ząbki chyba przystopowały i przynajmniej nocka była spokojna.trochę odespałam i nadaję się do życia.) właśnie mam zamair pić kawę macie ochotę? miłego dnia.
  11. aguska1986

    Majowki 2008

    misiu cieszę się że imieninki się udały.u nas dalej ciężko.mały marudzi i świruje.teraz zasnął a ja w zasadzi też idę w jego ślady bo oczka na zapałki. miłego popołudnia wszystkim.
  12. wpadam na momencik bo młody świruje i za bardzo pisać nie mogę.dziś ząbkowania ciąg dalszy,nic tylko marudzenie i płacz.nie chce jeść nic co nie ma gładkiej konsystencji więc pewnie dziąsła go ostro bolą.gryzie wszystko i wszystkich.dałam mu niedawno paracetamol mam nadzieję że dziś noc będzie spokojniejsza... miłego wieczorku.) jak mi się uda to jeszcze napiszę...
  13. aguska1986

    Majowki 2008

    hej.u nas dziś ciężko tak jak myślałam.Michałek nie chce jeść nic co nie ma gładkiej konsystencji marudzi i nie zchodzi z rąk.strasznie się wścieka i gryzie wszystko i wszystkich.połaziłam z nim trochę na podwórku bo tylko tam nie szalał.w domu świra dostaje.głowa mi pęka,oczy się zamykają...niech zęby wylazą...
  14. martusiu dziękuję ucałowałam.)zadowolony strasznie ten mój przytulak.widać że prawdziwy facet,))))) robaczek hehe no wesoło to ja z nim mam.)a obruwać obrywam co rano.)taka pobudka.)hmm...skuteczna.) w zasadzie wpadłam tylko się przywitac i znikam juz bo zaraz wraca bąbelek ze spacerku z chrzestnym a ja kolację muszę szybko jeszcze zrobić bo on mi dziś nie da./ od rana prawdziwy marudny diabełek./ do juterka.)słodkich senków.)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...