Skocz do zawartości
Forum

agi123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Frankfurt am Main

Osiągnięcia agi123

0

Reputacja

  1. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Axam teraz zobaczyłam twoja opowieść. Podziwiam cię bardzo za wytrwałość i determinację ze mimo męża pijaka nie podałaś się, włączyłaś o sama siebie, o byt. Córka powinna być ci wdzięczna ze tak potoczyły się losy a nie inaczej. Mysle ze za kilka lat to zrozumie. Tez byłam buntowniczym dzieckiem wagarowalam sporo. Aż w 2 klasie średniej o mało nie powtarzałam klasy, wtedy coś we mnie pękło. Wzięłam się za siebie i w drugim półroczu poprawiłam wszystkie oceny i zaliczyłam wszystkie przedmioty z pierwszego . W wieku 18 lat musiałam dorosnąć bo moja mama zmarła jak miałam 18 lat a ojciec poszedł sobie od nas. Zostawiajac 3 dzieci w Domu. Tez przeszłam trochę w życiu ale przy twoich przeżyciach to pikus chyba :) Super ze bóg ci wynagrodził cały ten trud, ni tez :-) mam wspaniałego męża Niemca, cudownego syna i kolejne w drodze, jestem szczęśliwa
  2. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Nataszka30 mimo wszystko polecam kupić detektor na necie. Ja tez mam i sobie codziennie podsłuchuje. :-) w sklepie jeszcze nigdzie się nie spotkałam Axam ja tez miałam tak z małym ze pierw miała być córeczka a później zrobił się chłopak i poczułam trochę zawód. Ale za chwile kopniaki wynagrodziły wszystko i zapomniałam o tym :) Hela Super ze dzidziuś skacze w brzuszku, mi tez pokazała ostatnio lekarka jak sobie skacze :) W walentynki idę na prenatalne :-) Axam chyba dzieci w tym wieku tak maja ze się buntują :/ Cichadoro :) mój mały tez pokazuje na swój brzuch ze ma tam dzidzi i się śmieje :) wkłada sobie poduszkę pod koszulkę :)
  3. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Axam powodzenia. Ta twoja szefowa to jakaś wiedźma zamiast ci ułatwić to jeszcze pod górę, nie rozumiem takiego czegoś.:/ Helao czym jest ta książka Ineska ty chyba mieszkasz na wyspach ? Tak ? Tak ciężko tam o lekarza? Ja miałam Polaka teraz zmieniłam na Niemkę bo moje wizyty trwały po 2 minuty! Mama 2014 tez mam tak z książkami czasem jak mnie zacirlekawi muszę do końca przeczytać
  4. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    U mnie z zachciankami różnie, nie mam apetytu, nudności puściły a ja nie jestem głodna. Zmuszam sie by jeść regularnie Z synem to jadłam po 8 razy dziennie :) ostatnio mam jazdę na wiśnie z syropu ze słoika rzucam się normalnie na nie Hihi. Pierwsza ciąża atak na słodkie teraz tez bardzo często ale nie aż tak jak z synem.
  5. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Uśmiechnięta jestem w 13 tygodniu, termin mam na 19 sierpnia :)31 stycznia fasol miał 4,8cm mam nadzieje ze 14 będzie wystarczająco duzy żeby zrobić prenatalne. Dziękuje wam za miłe słowa. Już powoli się pogodziłam z tym ze dużo nie zostało tacie czasu . Polecę jeszcze pod koniec lutego z małym na dłużej by pobyć trochę z nim. :-)
  6. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Witajcie moje kochane spowrorem :-) w końcu was przeczytałam witam wszystkie nowe mamusie nie jestem wam w stanie odpisać wszystkim :) Axam Cichadoro, uśmiechnięta witajcie spowtorem :-) U mnie działo się bardzo dużo... nie wiem od czego zacząć. Początkiem stycznia byłam w szpitalu z mocnymi bólami brzucha i krwawieniem, dostałam zastrzyki bo miałam mocne zapalenie jajników. Na szczęście fasol nie ucierpiał ale dostałam tez w razie w leki na podtrzymanie. Później tylko horror:( synek zachorował byliśmy w szpitalu z jakaś bakteria. Na szczęście tylko 3 dni i puścili nas do domu. Nudności mnie tez nie oszczędzały i wymioty :( później okropna wiadomość Tata w szpitalu , rak krtani nie operacyjny. Wycieli krtań:( Rurka do krtani, rurka do zoladka. Musiałam poleciec do polski żeby załatwić opiekę bo w domu rodzinnym nikt nie mieszka, Eh :( aż w końcu po wynikach złych tato wylądował w hospicjum :( Poza tym fasol rozwija się dobrze, 14 lutego mam badania prenatalne... mam nadxieje ze chociaż tam wszystko dobrze przez te wszystkie stresy :( Pocieszenie dla mnie w tym trudnym czasie serduszko :) kupiłam doplera i podsłuchuje fasola :-) Buziaki dla was. Obiecuje częściej zaglądać znów jak mi tylko czas na to pozwoli.
  7. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    witajcie dziewczyny jestem po długiej nieobecnosci. U mnie były bardzo ciężkie chwile :( najpierw nudności bardzo silne i wymioty. Na szczęście od tygodnia spokój. Później szpital zapalenie jajników i zastrzyki piec dni. Plus czopy na poprawę pH. Po tym wszystkim dowiedziałam się ze mój tata jest ciężko chory. Rak w zaawansowanym stadium. Niestety nie da się już nic zrobić zostaje leczenie paliatywne. :( byłam teraz w pl 3 dni. Zobaczyć co i jak. Nie ma nikogo wiec trzeba cierpliwie czekać na miejsce w hospicjum :( narazie jest s szpitalu, czeka go jeszcze kilka operacji. Wiem nie powinnam się stresować ale to jakoś nie wykonalne. We wtorek mam lekarza mam nadxieje ze z fasolinka wszystko Ok :) Bardzo się cieszęi zazdroszczę pierwszych ruchów :-) ja jestem w 11tc i nic jeszcze nie czuje. Za to brzuch wywaliło mi niezłe jak w 5 miesiąc pierwszej ciąży :) Super ze przynosicie same dobre wiadomości od lekarzy :-) oby tak dalej. Nid jestem w stanie nadrobić by odpisać każdej :) ominęło mnie 60 stron dyskusji. Pozdrawiam i postaram się znów pisac częściej choć nie wiem jak to będzie .
  8. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Uśmiechnięta ja tez nie mam problemów z piciem czegoś innego, chyba zle sformułowalam post ;) miałam na myśli ze tej wody to nawet dwa dzbanki wypije :) bo mi smakuje, nie zmuszam sie do picia. Kurczę najwiecej mi się pic wieczór chce :p a tu później ze 3 razy muszę wstać siku w nocy :/ Nieśpiące mamy :( ja już pisałam ze tez mam mega problem by spać.tylko w 5 i6 tygodniu spałam bite 9-10 godzin. Teraz Śpię bardzo krótko a później chodzę jak zombiak:/ mąż Niemiec zawsze mi mówi "wygladasz bardzo zepsuta" Dobrze ze choć on się o mnie troszczy, przynosi jedzenie do łóżka :-)
  9. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Uśmiechnięta i Alutka33 a próbowalyscie pic wodę z plastrami pomarańczy lub cytryny? U mnie to jedyny trunek który wchodzi bez problemu, zawsze sparzam pomarańcz we wrzątku kroje polowe na plastry i zalewam litrem wody, pycha:). Cytrynę daje tylko sok wyciśnięty bo mi gorzkie jest ze skórka ;)
  10. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Ja się dzisiaj czuje bardzo fatalnie, załatwiłam sobie opiekę do synka i sama się przespałam bo cała noc się męczyłam :( nudności, biegunka normalnie. Moje ciało to jakaś jedna wielka niespodzianka teraz, raz zaparcia ze pękam innym razem co innego, Eh jadłam 2 razy w nocy z głodu mi było niedobrze. Chce już poprawy tego stanu :( I tego u nas pogoda dziś do dupy i taka droresyjna handra mnie złapała :( chce już wiosnę :) będzie dużo lepiej ;) dłuższe dni mam nadxieje ze słoneczko częściej wyjdzie, bo od kilku tygodni na palcach jednej ręki mogę policzyć słoneczne dni . Witam wszystkie nowe mamusie :-) zapraszamy do udzielania się :) Eniac trzymam kciuki aby ta ciąża przebiegła bez problemów :-)
  11. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Uśmiechnięta u mnie ostatnio smakołykiem jest twarożek z rzodkiewka i szczypiorkiem :p mogę jeść śniadanie obiad kolacja a i zrobiłam domowy pasztet :-) do słodyczy tez mnie nie ciągnie a z synem to tony pożerałam nic dziwnego ze 22 kg na plus Hihi ziemniaki z cebula mi śmierdzą :( wogole to prawie wszystko mi śmierdzi a ugotować trzeba :/ dziecię musi tez jeść :)
  12. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Tez mam takie badania zlecone jak wy. Toksoplazmoza i jesxze coś płatne 40€ Reszta w cenie . Z tym spaniem to tez mam problem. W ciągu dnia jestem zmęczona na maxa a wieczór nie mogę wogole zasnąć a hak zasnę wcześnie to się budze w nocy i nie śpię godzinami :/ Zaparcia to kolejny problem :( brzuch jak w 4 miesiącu czy piątym twardy jak nie wiem. Jeździ mi i bulgocze po jelitach :/ Aksa 87 ja mam termin na 19 sierpnia ;)
  13. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    andzio Witaj, gratuluje podwójnego szczęścia :-) :-) chyba nie ma u nas bliźniąt ani ciąż mnogich. Fajnie :) jakie odczucia? Przyzwyczajasz się do myśli ze biją u Ciebie dwa serduszka? Princessa nie martw się nic, możliwe ze twoja ciąża jest trochę młodsza i za 2 tygodnie będzie już wszystko widać , jak dziewczyny piszą nie stresuj się, łykaj kwas foliowy i odpoczywaj :)
  14. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    1987aga mnie tez tak telepalo przez kilka tygodni, teraz trochę lepiej ale nie dużo :-) może dlatego ze temperatura ciała trochę wyższa na początku ciąży. Mój mały lata w koszulce a ja w dwóch swetrach i jak tylko siadam na kanapę to odrazu pod koc :-) Axam to jest właśnie tu problem chociaż lekarz do dupy ale polski to i tak kolejka po 1-1,5h po terminie bo Polacy wola iść do Polaka. Taka głupia tendencja "a może czegoś nie zrozumiem" my pediatrę mamy Niemkę, złota kobieta. Mam nadxieje ze na takiego gin tez trafie :) choć nie jest łatwo bo nikt nie przyjmuje nowych pacjentów
  15. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Alutka33 ja jak bywam w Polsce to w nawojowej pod nowym sączem. Tam mamy domek :) Cichadorowspolczuje ci przejść z mężem :( może potrzeba go wstrząsnąć ? Porozmawiaj z nim szczerze i otwarcie ze bardzo ci przykro ze tak cię traktuje. Ze nic go nie interesuje. Ja bym tez użyła stwierdzenia ze nie chce takiego męża który ma mnie głęboko w D! Życzę ci aby jednak wszystko było super i naprawiły się relacje. Znam takie pary gdzie właśnie terapia wstrząsowa podziałała na facetów ze zaczęli się starać . Powodzenia . Życzę aby twoja noga z każdym dniem bolała mniej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...