Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ada2222

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna
  1. Hej. Od jakiś dwóch trzech tygodni jest mi często niedobrze - szczególnie rano i przy jakiś nieprzyjemnych zapachach, które kiedyś mi nie przeszkadzały. Czuje się słaba , ciągle zmęczona, na nic nie mam siły praktycznie. Od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Okres dostałam tydzień szybciej niż powinnam i był bardzo dziwny- w nocy nic, czysta podpaska, a w ciągu dnia wystarczyłaby jedna podpaska na cały dzień i noc. Okres miałam zawsze bardzo obfity i strasznie bolał mnie brzuch. Jedyne co mi wtedy było to strasznie niedobrze. Okres, jeśli można to tak nazwać, trwał 3 dni, zawsze miałam równy tydzień. Zauważyliśmy też z mężem że mam powiększone piersi oraz brzuch większy. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy pomimo tego mogę być w ciąży?
  2. Hej. Od jakiś dwóch trzech tygodni jest mi często niedobrze - szczególnie rano i przy jakiś nieprzyjemnych zapachach, które kiedyś mi nie przeszkadzały. Czuje się słaba , ciągle zmęczona, na nic nie mam siły praktycznie. Od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Okres dostałam tydzień szybciej niż powinnam i był bardzo dziwny- w nocy nic, czysta podpaska, a w ciągu dnia wystarczyłaby jedna podpaska na cały dzień i noc. Okres miałam zawsze bardzo obfity i strasznie bolał mnie brzuch. Jedyne co mi wtedy było to strasznie niedobrze. Okres, jeśli można to tak nazwać, trwał 3 dni, zawsze miałam równy tydzień. Zauważyliśmy też z mężem że mam powiększone piersi oraz brzuch większy. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy pomimo tego mogę być w ciąży?
  3. Hej. Od jakiś dwóch trzech tygodni jest mi często niedobrze - szczególnie rano i przy jakiś nieprzyjemnych zapachach, które kiedyś mi nie przeszkadzały. Czuje się słaba , ciągle zmęczona, na nic nie mam siły praktycznie. Od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Okres dostałam tydzień szybciej niż powinnam i był bardzo dziwny- w nocy nic, czysta podpaska, a w ciągu dnia wystarczyłaby jedna podpaska na cały dzień i noc. Okres miałam zawsze bardzo obfity i strasznie bolał mnie brzuch. Jedyne co mi wtedy było to strasznie niedobrze. Okres, jeśli można to tak nazwać, trwał 3 dni, zawsze miałam równy tydzień. Zauważyliśmy też z mężem że mam powiększone piersi oraz brzuch większy. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy pomimo tego mogę być w ciąży?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...