Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Marta2468

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Marta2468

  1. Drogie Panie! Na usg w 32 tygodniu ciąży i 4 dniach kości długie u dziecka, czyli nogi i ręce okazały się za krótkie o 4 tygodnie. Zadając pytanie lekarzowi, co to może oznaczać dla dziecka, nie uzyskałam odpowiedzi. Czy któraś z Was też tak miała? Z jaką chorobą urodziły się dzieci z takim wynikiem? Pozostałe parametry w normie. Kontrola za dwa tygodnie. Z tego co wiem, już nie nadrobią tych 4 tygodni, zatem nie wiem, co się mogę na tej kontroli spodziewać? Znalazłam podobne zapytania z 2009 roku. Rodzice też mieli wątpliwości i niestety nie wiadomo, jak się sytuacja zakończyła.
  2. Drogie Panie! Na usg w 32 tygodniu ciąży i 4 dniach kości długie u dziecka, czyli nogi i ręce okazały się za krótkie o 4 tygodnie. Zadając pytanie lekarzowi, co to może oznaczać dla dziecka, nie uzyskałam odpowiedzi. Czy któraś z Was też tak miała? Z jaką chorobą urodziły się dzieci z takim wynikiem? Pozostałe parametry w normie. Kontrola za dwa tygodnie. Z tego co wiem, już nie nadrobią tych 4 tygodni, zatem nie wiem, co się mogę na tej kontroli spodziewać? Znalazłam podobne zapytania z 2009 roku. Rodzice też mieli wątpliwości i niestety nie wiadomo, jak się sytuacja zakończyła.
  3. Drogie Panie! Na usg w 32 tygodniu ciąży i 4 dniach kości długie u dziecka, czyli nogi i ręce okazały się za krótkie o 4 tygodnie. Zadając pytanie lekarzowi, co to może oznaczać dla dziecka, nie uzyskałam odpowiedzi. Czy któraś z Was też tak miała? Z jaką chorobą urodziły się dzieci z takim wynikiem? Pozostałe parametry w normie. Kontrola za dwa tygodnie. Z tego co wiem, już nie nadrobią tych 4 tygodni, zatem nie wiem, co się mogę na tej kontroli spodziewać? Znalazłam podobne zapytania z 2009 roku. Rodzice też mieli wątpliwości i niestety nie wiadomo, jak się sytuacja zakończyła.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...