Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ceaselesserr

Użytkownik
  • Zawartość

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam! Podzielę się z Wami pewnym spostrzeżeniem odnośnie urządzania ekspozycji w muzeach. Chodzi o to, jak prezentuje się poszczególne przedmioty, a zwłaszcza obrazy. Wydaje mi się, że te ciut mniej wartościowe częściej trafiają na tymczasowe ścianki, z kolei te droższe mocuje się to bardziej solidnych, stałych konstrukcji. Tak jakby istniało ryzyko, że z tej dodatkowej ścianki, coś może spaść albo się w całości wywrócić. To przezorność, zalecenie samych twórców ścianek, a może czysty przypadek :roll: ?
  2. EDIT Okazuje się, że ustalenie cen za specjalne przegrody wcale nie jest takie proste. Na przykład na https://omegasystem.pl/ nie ma cenników - za każdym razem wykonawca robi indywidualną wycenę. A przecież nie będę wysyłać fake-zapytań w imieniu swojego pracodawcy!!!
  3. Witam wszystkich! Mamy kolejną falę zachorowań, co skłania do rozmów na temat tego, jak przestrzegamy różnych obostrzeń i zaleceń. I to chyba jedna wielka prowizorka: wiele osób olewa kwestię maseczek i ich POPRAWNEGO noszenia. A jak się pracuje w biurach - bo niektórzy bronią się przed home office rękami i nogami - to poziom zabezpieczeń jest raczej kiepski. Bo co da zachowanie odległości, jak się siedzi w jednym open space, a wietrzenie zawsze komuś przeszkadza? Czyżby specjalne osłony higieniczne były aż tak drogie???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...