Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kaisuiss

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kaisuiss

 1. Maminkaa Oj co by nie mówić to lubisz się w tym błotku jednak babrać:-) Tylko po co? Jestem w stanie zrozumieć MałąLidie, że podchodzi tak emocjonalnie, ale przecież Ty, jak sama zauważyłaś, członkiem tej prywatnej grupy nie byłaś więc po co ten przysłowiowy kij w mrowisko? I proszę, przestań mną manipulować i pisać ile mogę zdradzić z prywatnej grupy, bo o tym akurat ja zadecyduje.
 2. MałaLidio Nie miałam przyjemności z Tobą porozmawiać na forum bo dołaczyłam do niego na jakieś 1,5 msc przed Twoim usunięciem. Jest mi przykro, że zostałaś usunięta i domyślam się jak Ci z tym źle. Decyzję o Twoim usunięciu podjęły dwie osoby, reszta grupy dowiedziała się o tym po fakcie. Osobiście wyraziłam swój żal na ten temat. Uważam, że nikt nie powinien być usuwany bez względu na to czy się udziela czy też nie oraz bez względu na to na czy darzymy tą osobę sympatią czy jej zwyczajnie nie lubimy. Akurat ja kieruje się takimi zasadami. Z tego co zrozumiałam usunięta zostałaś ponieważ jedna z dziewczyn czuła sie niekomfortowo w Twoim towarzystwie. Mam nadzieje, że wyjaśniłam wszystkie wątpliwości w tej sprawie. I wiecie co, tęsknie za czasami kiedy wszyscy byli dla siebie mili, życzliwi i się szanowali. I tego Wam życzę.
 3. Mamodwójki Dziewczyny się przeniósły na prywatne forum, ja też niedawno dołączyłam. Może miałabyś ochotę się przyłączyć? Musiałabys się tylko zarejestrować żebyśmy mogły wysłać Ci zaproszenie do grupy.
 4. MałaLidia Przykro mi:-( Kalae Cześć :) a czemu nie ma Cię już na forum? Mamodwójki Oczywiście, że Cię pamiętam :))) Przykra sprawa z mężem. Może jednak jest jeszcze jakaś nadzieja dla Was? A jak dzieci ogólnie się chowają, zdrowe?;-)
 5. Dzięki za zaproszenie. A może jeszcze jakaś podpowiedź jak mam wejść na to forum☺
 6. Renia, dzięki ☺ Peonia Ja już to konto skasowałam, przed chwilą się zarejestrowałam. Żoo To czekam w takim układzie na zaproszenie ☺
×
×
 • Dodaj nową pozycję...