Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wiola35

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Łowicz
 1. Co prawda wyjechaliśmy tylko na weekend... ale spędziliśmy naprawdę cudny czas w Łodzi: Manufaktura, Semafor, Planetarium EC1. Największą atrakcją dla naszych dzieci (dla nas też) okazał się Park Trampolin Saltos. Byliśmy w dwóch lokalizacjach na Wydawniczej i na Srebrzyńskiej. Instruktorzy super, dobrze wyjaśniają zasady, można liczyć na ich pomoc gdy jest potrzebna, niezwykle mili. A same trampoliny fantastyczne, maluchy się wyszalały a my z mężem bawiliśmy się jak dzieci. Polecam wszystkim w każdym wieku.
 2. No i po weekendzie... ale spędziliśmy naprawdę cudny czas w Łodzi: Manufaktura, Semafor, Planetarium EC1. Największą atrakcją dla naszych dzieci (dla nas też) okazał się Park Trampolin Saltos. Byliśmy w dwóch lokalizacjach na Wydawniczej i na Srebrzyńskiej. Instruktorzy super, dobrze wyjaśniają zasady, można liczyć na ich pomoc gdy jest potrzebna, niezwykle mili. A same trampoliny fantastyczne, maluchy się wyszalały a my z mężem bawiliśmy się jak dzieci. Polecam wszystkim w każdym wieku.
 3. Hej, w weekend czerwcowy (dzień dziecka) wybieram się z rodzinką do Łodzi. Macie jakieś pomysły na spędzenie tego czasu aktywnie? Mam trójkę urwisów (8, 6 i 4 lata) więc dobrze byłoby ich gdzieś "wymęczyć" :) Wiem, że są place zabaw itd., a coś superowego dla energicznych dzieci? Będę wdzięczna za fajne pomysły.
 4. Oooo rzeczywiście fajny pomysł z tymi trampolinami :) mam nadzieję, że trenerzy pomogą nam ogarnąć naszą trójkę urwisów dzięki A coś jeszcze jest fajnego dla aktywnych dzieci poza Saltosem?
 5. Hej, w weekend czerwcowy (dzień dziecka) wybieram się z rodzinką do Łodzi. Macie jakieś pomysły na spędzenie tego czasu aktywnie? Mam trójkę urwisów (8, 6 i 4 lata) więc dobrze byłoby ich gdzieś "wymęczyć" :) Wiem, że są place zabaw itd., a coś superowego dla energicznych dzieci? Będę wdzięczna za fajne pomysły.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...