Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

beatka1006

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Koło
 1. Świetna zabawa, rozwój manualny, pobudzanie wyobraźni i kreatywność :) to wszystko by stworzyć wiewióra z masy solnej :)
 2. Bezpieczeństwo najważniejsze ;) co tam fotelik...kask musi być ;D o nagrodę gramy dla maleńkiej Zosi, która niebawem pojawi się na świecie :)
 3. KREATYWNOŚĆ DZIECKA TO NAJWIĘKSZY SKARB, KAŻDA MAMA JEST BARDZO DUMNA, KIEDY JEJ WŁASNE DZIECKO ZASKOCZY JĄ BARDZIEJ NIŻ BY SIĘ KIEDYKOLWIEK SPODZIEWAŁA, CZASEM Z ROZMOWIE,CZASEM W ZABAWIE, DZIECI SĄ PO PROSTU CUDOWNE.... MOJA KOCHANA CÓRECZKA ZAWSZE MÓWIŁA MI,ŻE BARDZO CHCE MIEĆ WŁASNĄ KUCHNIĘ, TAKĄ PRAWDZIWĄ JAK MA MAMUSIA, GDZIE BĘDZIE MOGŁA GOTOWAĆ, SMAŻYĆ I PIEC CIASTA. PEWNEGO DNIA, KIEDY BYŁYŚMY U BABCI CÓRKA WPADŁA NA ŚWIETNY POMYSŁ, PONIEWAŻ U BABCI BYŁO MAŁE POMIESZCZENIE NA ZABAWKI OGRODOWE Z PŁYT WIÓROWYCH CÓRKA ZAPROPONOWAŁA, ŻE WŁAŚNIE TU MOŻEMY ZROBIĆ JEJ WYMARZONĄ KUCHNIĘ... POMYŚLAŁAM,ŻE MOŻNA, ALE TRZEBA KUPIĆ PARĘ SPRZĘTÓW ZABAWKOWYCH, ŻEBY ZROBIĆ KUCHNIĘ, JEDNAK MOJE DZIECKO BARDZO MNIE ZASKOCZYŁO I ZAPROPONOWAŁA,ŻE Z KARTONÓW, KTÓRYCH U BABCI JEST MNÓSTWO MOŻNA ZROBIĆ ELEMENTY KUCHNI... NO FAKTYCZNIE TO ŚWIETNY POMYSŁ - POMYŚLAŁAM I OD SŁOWA DO SŁOWA OD POMYSŁU DO POMYSŁU ZACZĘŁA POWSTAWAĆ KUCHNIA, EFEKT KOŃCOWY NAM SIĘ BARDZO PODOBAŁ I RADOŚĆ BYŁA OGROMNA A WYMARZONA KUCHNIA CÓRKI ZOSTAŁA ZROBIONA W DWIE GODZINY A ZAPŁACIŁYŚMY ZA NIĄ JEDYNIE... KREATYWNOŚCIĄ ;D
 4. DZIŚ DOTARŁY KLOCKI. SĄ ŚWIETNE JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY
 5. Baaaardzo dziękujemy za wygraną córka jest bardzo szczęśliwa
 6. Czas spędzony z córką to piękny i bezcenny czas, to czas w którym przekazuję jej swoje wartości, uczę wszystkiego co potrafię, rozwijam zdolności i zawiązujemy coraz to silniejsze więzi. Uwielbiam z Julką robić wspólnie różne rzeczy, uwielbiam rozwijać w niej kreatywność :) wiem,że to co jej przekażę teraz ona będzie się starała przekazać swojej córce w przyszłości :) Bo moc jest w mamie i córce ;)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...