Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

izusia123

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Spytkowice
 1. WYRUSZAMY NA WAKACJE BO TAM UŚMIECH NAM NIE GAŚNIE SAMOCHODEM CZY ROWEREM PRZYGÓD ZAWSZE CZEKA WIELE KURY, KACZKI I KONIKI TAŃCZĄ Z NAMI DO MUZYKI BO ZWIERZĄTKA TAK KOCHAMY ŻE SWÓJ CZAS Z NIMI SPĘDZAMY PLANY WIĘC SIĘ NIE ZMIENIAJĄ I KIERUNEK WYZNACZAJĄ BY DO DZIADKÓW NA WIEŚ GNAĆ LATO PIĘKNIE PRZYWITAĆ SWYCH PRZYJACIÓŁ SPOTKAĆ TEŻ I WSPOMNIENIA CUDNE MIEĆ :) Wiktoria, 4 latka
 2. Aby poczuć klimat zimy narty szybko założymy tak zabawę odkryjemy a podłogę umyjemy... umyć okna? nie ma sprawy spray dziś pryska dla zabawy śniegiem przykrył nasze szyby odśnieżamy więc na niby... teraz czas już na pierniczki więc szykują się składniczki wielki warsztat otwieramy na plastykę zapraszamy mnóstwo ozdób wykonamy i choinkę ozdabiamy list do Mikołaja ślemy i sałatki szykujemy te rodzinne święta nasze przygotowań mają masę ale uśmiech nam nie znika - w końcu zjemy też karpika! za ten cały pracy trud czeka nas prezentów w bród... renifery już czuwają moc podarków w saniach mają gość w czerwieni je rozdaje grzecznym dzieciom uśmiech daje! :)
 3. Dziękuję Serdecznie za wyróżnienie :) Córeczka z pewnością bardzo się ucieszy :) :)
 4. Zabawy kreatywne córeczka uwielbia Na świeżym powietrzu często czas swój spędza To klucz do bogatej wyobraźni rozwijania spełniania marzeń i świata poznawania :) Stylowy pokaz mody? To dopiero gratka! z kartonu modelki są przebierane w szmatkach... A gdyby tak pociągiem móc wyruszyć w drogę? razem z zabawkami przeżyć swą przygodę? Stworzyć wymarzony pojazd swój w "fabryce" a moc radości z tego w maluszku zobaczycie :) Kamienie pozbierajmy do dużego wiaderka farbkami namalujmy oczy i skrzydełka słońce oraz chmurki tutaj też się znajdą łąka z robaczkami będzie wielką frajdą :)
 5. Jedną z pierwszych najpiękniejszych chwil, które przeżyłam było zobaczenie córeczki zaraz po porodzie. Szczęście i duma z tego że w końcu mogę wziąć ją w ramiona, utulić i pocałować... to chwila, której nie da się zapomnieć i pozostanie w moim sercu na zawsze :) Ale w życiu każdej matki przepełnionej macierzyńską miłością jest mnóstwo wspaniałych i wzruszających momentów :) Pierwszy świadomy uśmiech, pierwsze kroczki, pierwsze słowo :) Staram się aby naszych wspólnych chwil było jak najwięcej a każdy dzień przynosił kolejne piękne wspomnienia :) Razem odkrywamy świat, bawimy się, śpiewamy, czytamy książeczki, spacerujemy... :) Wszystko to bardzo nas do siebie zbliża i owocuje pięknym i bezwarunkowym uczuciem - MIŁOŚCIĄ :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...