Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

gg18

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Szczecin
 1. gg18

  Konkurs "Aktywni z dzieckiem"

  Ja lubię każdą aktywność fizyczną, a jeszcze bardziej lubię każdą chwilę spędzoną z moim synkiem. Możliwość połączenia tych dwóch rzeczy, czyli rodzinne uprawianie sportu daje mi naprawdę wiele radości, niezależnie czy jest to spacer, gra w piłkę, czy zapasy na dywanie.
 2. Mój syn od małego jest bardzo ciekawy świata. Nie lubi siedzieć w miejscu, bo to szybko mu się nudzi. Od czasu, gdy zaczął chodzić, eksploruje wszystkie zakamarki. A jak się zmęczy to mówi "ato brum" (tłumaczenie: jedziemy autem) i zakłada sobie buty. Myślę, że taki rowerek biegowy byłby dla niego idealny. Mógłby szybciej i dalej się zapuścić, czyli więcej świata zwiedzić o własnych nogach (oczywiście pod czujnym okiem rodziców). Już widzę zachwyt na jego buzi i głośne "ooo". Ale byłby to super prezent!!! I jeszcze ten kask dla bezpieczeństwa - idealny duet.
 3. gg18

  Konkurs "Otulacze"

  Przede wszystkim własny spokój. Dziecko wyczuwa emocje rodzica. Poza tym ogromna dawka miłości. Kochane dzieci są spokojniejsze. A poza tym to ja się z moim maluszkiem delikatnie kołyszę w rytm spokojnej melodii, którą w tym czasię mruczę (tak- mruczę, a nie śpiewam, bo mruczenie jest uspokajające, nie tylko te kocie).
 4. To, że karmienie piersią to najlepsza z możliwych forma karmienia maluszków, to wie chyba już każdy. Nie ma na świecie nic zdrowszego i cenniejszego dla takiego maleństwa niż mleko mamy. Dla dziecka są więc same ogromne korzyści, ale dla mamy również! Nic tak bowiem nie zbliża do dziecka jak karmienie piersią. Żadna mama karmiąca butelką, nawet taka najlepsza na świecie, nie jest w stanie poczuś tego, co czuje mama karmiąc piersią. To zaszczyt, duma i poczucie błogosławieństwa. To emocje nie do opisania. To jakby możliwość podarowania dziecku całego świata. Faktem, jest że przez pierwsze miesiące życia taki dzidziuś poza mamą (jej mlekiem) nie potrzebuje nic, absolutnie nic innego aby przetrwać. I to jest niesamowite uczucie. Wielka odpowiedzialność, ale ogrom szczęścia nie do opisania.
 5. gg18

  Konkurs "To normalne"

  1. Zapamiętaj - twoje dziecko nie jest złe! 2. Uzbrój się w morze cierpliwości. 3. Wprowadzaj wszystkie zasady stopniowo. 4. Trzymajcie z partneren wspólny front. 5. Kochaj dziecko, ale nie pozwól go rozpieszczać.
 6. Karmienie piersią jest dla mnie cudownym przeżyciem. Fakt, że dzięki temu, że karmię piersią, jestem teraz wszystkim czego moje dziecko potrzebuje do przeżycia jest radością nie do opisania. Owszem karmienie piersią to nie bułka z masłem, wiąże się też z bólem, zmęczeniem i innymi trudnościami. Ale one się nie liczą, bo olbrzymia radość góruje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...