Skocz do zawartości
Forum

Sylwiczka

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Treść opublikowana przez Sylwiczka

  1. Maja pierwszy raz została posadzona na nockik w wieku 7 miesięcy ;) Od razu zrobiła kupkę ! Ku mojej uciesze ;) Jednak późneij nie chciala siadac i tak jest do dnia dzisiejszego... No cóż - nic na siłę ;)
  2. Ja nie potrafię pięknie pisać więc POWODZENIA ŻYCZĘ ;)
  3. Jeszcze raz bardzo dziękuję !
  4. RedakcjaPo raz kolejny za nami ciężki wybór. Faworytów cała masa a nagroda tylko jedna.W tym miesiącu gratulujemy mamie o nicku Sylwiczka i jej córeczce Majci. Prosimy o adres do wysyłki na redakcyjne PW. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu! Ło matko ! Dziękujemy z całego serca ! :)
  5. "Nauka jazdy i innych praktycznych umiejętności nigdy nie była przyjemniejsza." Muszę zgodzić się z tym zdaniem w 100% :) Maja po otwarciu pudełka z zabawką zrobiła wielkie oczy i już nie chciała oddać Gadającej Kierownicy Fisher Price ! Pierwszy zainteresował ją KLAKSON ( aż mi głowa pękała od tych dźwięków ) 15 minut go naciskała nieustannie :) Na moje szczęście zaczęła odkrywać też nowe funkcje zabawki ! kręciła KIEROWNICĄ, DŹWIGNIĄ KIERUNKOWSKAZÓW czy KLUCZYKIEM. Co też bardzo spodobało się Mai i mi - realistyczne drgania ! Świetna sprawa ! :) "Jadąc" Maja podśpiewywała znajome piosenki ( np."ABCD" ;) ) no i minęła godzina... Teraz Maja co jakiś czas podchodzi do zabawki i... Zgadnijcie co naciska ?! TAK ! KLAKSON ! ;) Teksty i piosenki w języku polskim i angielskim są bardzo ciekawym rozwiązaniem - niech się dzieciątko oswaja, bo niedługo przyjdzie się uczyć w szkole języków ;) BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ I ESTETYKA WYKONANIA jest dla mnie wielkim atutem ! Maja rzuciła kilka razy Gadającą Kierownicą o podłogę ( testy wykonała na panelach jak i na kafelkach w kuchni ;) ). Zabawka wciąż "żyje" i ma się całkiem dobrze ! POLECAM WSZYSTKIM MAMOM i MAŁYM ODKRYWCOM !
  6. "Nauka jazdy i innych praktycznych umiejętności nigdy nie była przyjemniejsza." Muszę zgodzić się z tym zdaniem w 100% :) Maja po otwarciu pudełka z zabawką zrobiła wielkie oczy i już nie chciała oddać Gadającej Kierownicy Fisher Price ! Pierwszy zainteresował ją KLAKSON ( aż mi głowa pękała od tych dźwięków ) 15 minut go naciskała nieustannie :) Na moje szczęście zaczęła odkrywać też nowe funkcje zabawki ! kręciła KIEROWNICĄ, DŹWIGNIĄ KIERUNKOWSKAZÓW czy KLUCZYKIEM. Co też bardzo spodobało się Mai i mi - realistyczne drgania ! Świetna sprawa ! :) "Jadąc" Maja podśpiewywała znajome piosenki ( np."ABCD" ;) ) no i minęła godzina... Teraz Maja co jakiś czas podchodzi do zabawki i... Zgadnijcie co naciska ?! TAK ! KLAKSON ! ;) Teksty i piosenki w języku polskim i angielskim są bardzo ciekawym rozwiązaniem - niech się dzieciątko oswaja, bo niedługo przyjdzie się uczyć w szkole języków ;) BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ I ESTETYKA WYKONANIA jest dla mnie wielkim atutem ! Maja rzuciła kilka razy Gadającą Kierownicą o podłogę ( testy wykonała na panelach jak i na kafelkach w kuchni ;) ). Zabawka wciąż "żyje" i ma się całkiem dobrze ! POLECAM WSZYSTKIM MAMOM i MAŁYM ODKRYWCOM !
  7. Ja też właśnie dostałam roslinkę :) Tak prędkiej dostawy się nie spodziewałam ;) Już z mają bierzemy się za sadzenie :)
  8. o ! :)jestem w lekkim szoku, bo dawno na naszym forum nic nie wygrałam :) fajnie, że akurat roślinkę dostaniemy :) dziękujemy i gratulujemy pozostałym zwycięzcom !!!
  9. slonce246Butki rzeczywiście świetne, odpowiedź napisana tylko nie wiem czy mi poprawnie wysłało by mnie wylogowało w trakcie :( czy mogę się jakoś dowiedzieć czy moja odp. poszła??? Wejdź na stronę konkursu, jeżeli pojawi Ci się zielony komunikat to zapewne tak :)
  10. trójka9odchodzimy od żelastwa Dokładnie Takim rowerkiem ( jak się znudzi dziecku ) można ogień w kominku zimą rozpalić np. ;D Same plusy he he he
  11. My już mamy taki rowerek, ale drugi się przyda dla przyjaciela Majki ;) he he he
  12. Chciałabym podziękować wszystkim forumowiczkom za głosiki na Moją córcię w konkursie Bebiko :) Udało Nam się wygrać misia - to po części Wasza zasługa :*Teraz czekamy na wyniki głosowania JURY ;)
  13. Kurcze no ! Tym razem musi się udać !!! ;)
  14. Sylwiczka

    Wyniki konkursu z Basią

    GRATULUJĘ ! Ja coś nie mam ostatnio szczęścia ;)
  15. Ach, ja już doczekać się nie mogę ;)
  16. Co mnie straszycie ?! ;D Ja też odpowiedź kliknęłam i mnie Wasze komentarze omało do zawału nie doprowadziły ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...