Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Sandra82

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez Sandra82

 1. Ag_nes ...do takiego przedszkola chce oddać od przyszłego roku swojego synka... Ag_nes a masz jakąś ich stronę żeby zobaczyć jak to wygląda i poczytać o co w tym chodzi?
 2. Hej spotkaliście się z takim czymś jak monitoring w przedszkolu? Taki że każdy może sobie zobaczyć co się w środku dzieje. Czy to trochę nie dziwne albo przesadzone? Rozumiem w szkołach, bo tam się różne rzeczy dzieją, ale w przedszkolach?
 3. jeżeli faktycznie zależy Ci na zajęciach logopedycznych to nawet nie będę Ci proponowała nic innego. Mój Kuba też miał problemy z mówieniem, więc wiem jakie jest to dla Ciebie ważne, a o innych przedszkolach nie słyszałam żeby miały takie zajęcia.
 4. Hejka. To mój pierwszy post na forum. Stronę i forum czytam od początku jej istnienia, ale dopiero zdecydowałam się do aktywnego uczestnictwa. Jeżeli chodzi o kryteria, to faktycznie podane przez domi81 są istotne, sama brałam je pod uwagę podobne aspekty wybierając przedszkole. Nie wiem skąd pochodzisz. Ja mogę ewentualnie pomóc w obrębie Koszalina. Pozdrawiam!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...