Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

aniusialewi

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  trzebcz szlachecki
 1. Zabawą rozwijam zmysły mojego maluszka... dotyk,wzrok,smak,zapach i słuch w wrażliwych uszkach :) Zmysł dotyku najpiękniej rozwija się podczas kąpieli, córeczka bardzo radośnie przez gaworzenie reakcją na dotyk się ze mną dzieli :) Masaż,przytulanie,zabawa i głaskanie, ciągle nie ma dość-tu głośno krzyczy na zawołanie!!! Ma ma o o Ma ma oo szczęśliwa gaworzy i śmieje się do mnie, szczęśliwa ja tez jestem przy tym ogromnie <3<br /> Widzę przy tym jak oczkami za mną wodzi i patrzy na moja twarz, nachyla się nad nią i pozwalam się dotykać raz po raz!!! Kładę koło niej kolorowe zabawki, na spacerach biorę na ręce i pokazuję zwierzęta i kwiatki. Widać jak ja wszystko wokół interesuje, co zobaczy chce dotknąć,wszystko ją zajmuje :) Dużo do niej mówię,ciągle śpiewam piosenki i kołysanki, pokazuję jak coś szeleści,pluska woda w wanience z pianki :) Zapach szamponu i płynu do kąpieli uspokaja córeczkę,gdyż już go zna, odpręża się,relaksuje i bez problemów wykąpać się da! Zmysł smaku u mojej córeczki,jest silnie rozwinięty, urozmaicam jej pokarm,podaję soczki z domieszką mięty :) Zmysły mojego maluszka codziennie do pracy stymuluję, wspaniałą więź dzięki temu z nim buduję. Zabawki integracyjne to wspaniała sprawa, a jaka jest przy tym przednia zabawa!!! Śmiech i szczęście mojej kruszynki jest dla mnie najważniejsze na świecie, patrzeć jak cudownie się rozwija,rośnie-czas tak szybko mija wiecie ;)
 2. Zabawą rozwijam zmysły mojego maluszka... dotyk,wzrok,smak,zapach i słuch w wrażliwych uszkach :) Zmysł dotyku najpiękniej rozwija się podczas kąpieli, córeczka bardzo radośnie przez gaworzenie reakcją na dotyk się ze mną dzieli :) Masaż,przytulanie,zabawa i głaskanie, ciągle nie ma dość-tu głośno krzyczy na zawołanie!!! Ma ma o o Ma ma oo szczęśliwa gaworzy i śmieje się do mnie, szczęśliwa ja tez jestem przy tym ogromnie Widzę przy tym jak oczkami za mną wodzi i patrzy na moja twarz, nachyla się nad nią i pozwalam się dotykać raz po raz!!! Kładę koło niej kolorowe zabawki, na spacerach biorę na ręce i pokazuję zwierzęta i kwiatki. Widać jak ja wszystko wokół interesuje, co zobaczy chce dotknąć,wszystko ją zajmuje :) Dużo do niej mówię,ciągle śpiewam piosenki i kołysanki, pokazuję jak coś szeleści,pluska woda w wanience z pianki :) Zapach szamponu i płynu do kąpieli uspokaja córeczkę,gdyż już go zna, odpręża się,relaksuje i bez problemów wykąpać się da! Zmysł smaku u mojej córeczki,jest silnie rozwinięty, urozmaicam jej pokarm,podaję soczki z domieszką mięty :) Zmysły mojego maluszka codziennie do pracy stymuluję, wspaniałą więź dzięki temu z nim buduję. Zabawki integracyjne to wspaniała sprawa, a jaka jest przy tym przednia zabawa!!! Śmiech i szczęście mojej kruszynki jest dla mnie najważniejsze na świecie, patrzeć jak cudownie się rozwija,rośnie-czas tak szybko mija wiecie ;)
 3. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek. ubieraj noworodka tak jak siebie, a do tego tylko jedna dodatkowa warstwa i kocyk.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...