Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kamagda

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Płock
 1. kamagda

  Konkurs "Gang Wiewióra 2"

  Kamilek 5.5 lat narysował Wiewiórkę .
 2. kamagda

  Konkurs "Gang Wiewióra 2"

  Kamilek 5,5 lat narysował Wiewiórkę
 3. 3,5 letni Kamilek, na szlaku w drodze na Śnieżkę
 4. kamagda

  Konkurs "Strażnicy miasta"

  3-letni Kamilek jak się zapytałam co to znaczy że ktoś jest kogoś przyjacielem i kogo uważa za przyjaciela to odpowiedział ze pieska. Zapytałam się czemu uważa pieska za przyjaciela?Kamilek odpowiedział że go kocha i lubi się z nim bawić.
 5. 3-letni Kamilek z pomocą mamy wykonał kostium clowna
 6. kamagda

  Konkurs "Panda Bonia"

  3-letni Kamilek zrobił Pandę z plasteliny
 7. Piosenki pomagają w nauce języka: A-adaptacja od małego z językiem obcym B-bystre zapamiętywanie słówek C- ciekawe piosenki wzbudzają zainteresowanie dziecka D-doskonalenie wymowy,przyswajanie dźwięków i melodii E-elastyczność organów mowy F-filozoficzne myślenie G-genialna zabawa I-inteligentna nauka J-jak język obcy dla dzieci i dla dorosłych K-komunikacja dlatego nauka nie jest dla dziecka tak sztuczna L-lekcja nauki bez stresu Ł-łatwo wpada w ucho M-motywacja do nauki N-najciekawszy i najłatwiejszy sposób nauki O-obycie P-poznawanie coraz więcej zwrotów R-rozwijanie mowy S-słuchanie T-tolerancja nieznanych wyrazów U-utrwalenie słówek W-wysławianie się w języku obcym,wszechstronny rozwój dziecka Z-zapamiętywanie akcentu
 8. kamagda

  Konkurs "Bratki"

  Kamilek 3 lata i Maciuś 7 lat wykonali kubki z: bloku technicznego, butelki plastikowej oraz masy solnej.
 9. kamagda

  Konkurs "Krzysia"

  3-letni Kamilek wykonał przy pomocy mamy miecz. Do miecza wykorzystał tekturę, bibułę, plastelinę oraz naklejki. Od tego momentu miecz stał się jego przyjacielem.
 10. kamagda

  Konkurs "Pulcinella"

  3- letni Kamilek pomagał w wyrabianiu masy solnej, z której powstała maska kaczorka. W drugim etapie Kamilek pomalował maskę farbami plakatowymi. Miał przy tym masę frajdy!
 11. 3-letni Kamilek wykonał makietę lasu tzn. drzewa zrobił z zebranych patyczków i liści rzodkiewki. Droga została stworzona z bibuły, na drodze Kamilek ustawił jeża z plasteliny i wykałaczek. Szyszki i naklejka wilka zostały dodane na końcu.
 12. Kamilek 2,5 roku namalował kotka dlatego, że lubi bawić się z kotkami. Nie potrafi przejść obojętnie obok kota. Najchętniej zaraz by za nim pobiegł, żeby się pobawić. Póki co na razie ma maskotkę - kotka, z którą chodzi spać.
 13. Kamilek 2,5 roku wykonał dwa jeże: jeden z bułki, bibuły i wykałaczek; drugi z cykorii, ziela angielskiego i wykałaczek.
 14. kamagda

  Konkurs "Czytamy bez mamy"

  Maciuś ma 6 lat narysował: lupę, kapelusz, zegarek kieszonkowy i fajkę. Na dolnym rysunku wyklejona lupa zrobiona z bibuły.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...