Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Baloo13

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  kielce
 1. Pewnego razu Król i Królewna, czyli Królewska Rodzina, poszli nad wartki strumyk - by w zdrowiu kondycję podtrzymać. Słońce dość intensywnie, mocno i przyjemnie wtedy świeciło - witaminę D przekazując, przez co było im miło. Wtem dostrzegli wielkiego Siłacza gdzieś, pomiędzy drzewami, potężnego i mocarnego - zajadającego się jajkami! I tak oto cała Trójka korzystała z uroków pogody słonecznej, życząc sobie gdzieś w duchu - by odpoczynek ten trwał wiecznie...
 2. Najważniejsze są miłość rodziców i najbliższych z otoczenia dziecka oraz przekaz - do dziecka trzeba dużo mówić, powoli i zrozumiale. Trzeba tłumaczyć czym dany przedmiot jest, jaką spełnia rolę itp. Warto poświęcić dużo uwagi, by pomóc dziecku poznać otaczający je świat - pozwolić obcować z naturą, a gdy pogoda ku temu nie sprzyja, obserwować przyrodę chociażby z okna. Ja stawiam na bliskość, na serdeczne relacje rodzic-dziecko, a nade wszystko cierpliwość, wyrozumiałość i mnóstwo miłości - bo to te cechy są przodujące przy wychowywaniu dziecka.
 3. Baloo13

  Konkurs "KATAREK PLUS"

  Ten katarek-przykra sprawa Czasem znikąd się pojawia Apsik, chypsiu - tak co chwila Rzadko z siebie sam przemija. Męczy nosek, z chusteczkami Chce pobawić się czasami. Mama szybko do pomocy By z katarem walkę stoczyć! Inhalator uruchomić, Kropelkami go wygonić! Albo u Pana doktora wielkiej mocy poszukać na nosa nieżyt pomocy !
 4. Baloo13

  Konkurs "Dzieciozmagania"

  Każda matka po urodzeniu staje przed wyzwaniem - jak wychować pociechę na dobre, mądre i rozsądne dziecko. To jedna z najtrudniejszych życiowych ról. Jak pogodzić wychowanie dziecka z pracą zawodową, i jakie doświadczenia ze swojego dzieciństwa wprowadzić w wychowanie swojego dziecka? Kolejna kwestia - zdrowie dziecka - w zasadzie to ono powinno być stawiane na pierwszym miejscu, w końcu nie na darmo pisał Kochanowski: "Szlachetne zdrowie..." Ja ze swojej strony obawiam się również o naukę, w dzisiejszych czasach tabletów, internetu, smartfonów... Nie chciałabym aby moja córka wszelaką wiedzę czerpała głównie z tych źródeł. Niestety nie da się zaplanować ani bliższej ani dalszej przyszłości, dlatego też już do końca życia będzie mi towarzyszyć obawa przed przyszłością mojego dziecka - jak się będzie rozwijać, adaptować w społeczeństwie, czy będzie zdrowe, jakie będą postępy w nauce, jakie obierze studia, jaki będzie wybranek życiowy...
 5. Baloo13

  Konkurs "W kąpieli"

  Przede wszystkim trzeba zacząć od odpowiedniej temperatury, woda w żadnym razie nie może być za gorąca, bo Maluch się od razu zniechęci. Nasza Córeczka kąpiele polubiła od samego początku, nie mieliśmy pod tym względem żadnych problemów. Zawsze staramy się ją kąpać wspólnie z Mężem. Dysponujemy najzwyklejszą wanienką bez żadnych bajerów, ma jedynie wmontowany termometr. Odkąd zaczęła sama siedzieć chlapie wodą gdzie popadnie, do zabawy wrzucamy jej gumowe kaczuszki. Pomocne okazało się rondo kąpielowe - żeby piana nie szczypała w oczy. Moim zdaniem - aby kąpiel była udana wystarczy odpowiednie podejście rodziców.
 6. Najważniejszy w ubieraniu dziecka zimą jest przede wszystkim umiar, zdrowy rozsądek i prosta zasada - ubieramy je tak jak dorosłych + jedna warstwa więcej. Ubranka powinny być bawełniane, przepuszczające powietrze i nie krępujące ruchów Malucha, więc ciutkę za duże. Pamiętamy oczywiście, żeby chronić uszy, łapki i stópki, czyli - koniecznie nakładamy rękawiczki, buciki i czapkę!
 7. Baloo13

  Konkurs z marką Pampers

  Nasze najlepsze poranki spędzone z Córeczką To te weekendowe, ściśnięte jej małą garsteczką! To jedyna pora gdy pospać dłużej możemy ale nasz budzik nam nie pozwala - krzycząc WSTAJEMY! Dzięki Niej takie poranki są takie radosne, przywołując już do serca powoli wiosnę...
 8. Droga Maju w Nowym Roku - życzę Ci przyjaciół wokół tych życzliwych jasna sprawa - bo z takimi jest zabawa. Życzę tylko dni słonecznych, aby nektar był bezpieczny, i uśmiechu w każdym calu, kwiatków kolorowych jak stroje w karnawałowym balu, mnóstwo uśmiechów, wonnych jak mniszek - by dumny był Wodecki Zbyszek.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...