Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kaja19782

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Rabka-Zdrój
 1. Dziękujemy serdecznie :)
 2. Zabawą rozwijam zmysły mojego maluszka... dotyk,wzrok,smak,zapach i słuch w wrażliwych uszkach :) Zmysł dotyku najpiękniej rozwija się podczas kąpieli, córeczka bardzo radośnie przez gaworzenie reakcją na dotyk się ze mną dzieli :) Masaż,przytulanie,zabawa i głaskanie, ciągle nie ma dość-tu głośno krzyczy na zawołanie!!! Ma ma o o Ma ma oo szczęśliwa gaworzy i śmieje się do mnie, szczęśliwa ja tez jestem przy tym ogromnie <3<br /> Widzę przy tym jak oczkami za mną wodzi i patrzy na moja twarz, nachyla się nad nią i pozwalam się dotykać raz po raz!!! Kładę koło niej kolorowe zabawki, na spacerach biorę na ręce i pokazuję zwierzęta i kwiatki. Widać jak ja wszystko wokół interesuje, co zobaczy chce dotknąć,wszystko ją zajmuje :) Dużo do niej mówię,ciągle śpiewam piosenki i kołysanki, pokazuję jak coś szeleści,pluska woda w wanience z pianki :) Zapach szamponu i płynu do kąpieli uspokaja córeczkę,gdyż już go zna, odpręża się,relaksuje i bez problemów wykąpać się da! Zmysł smaku u mojej córeczki,jest silnie rozwinięty, urozmaicam jej pokarm,podaję soczki z domieszką mięty :) Zmysły mojego maluszka codziennie do pracy stymuluję, wspaniałą więź dzięki temu z nim buduję. Zabawki integracyjne to wspaniała sprawa, a jaka jest przy tym przednia zabawa!!! Śmiech i szczęście mojej kruszynki jest dla mnie najważniejsze na świecie, patrzeć jak cudownie się rozwija,rośnie-czas tak szybko mija wiecie ;)
 3. Patrząc na wygrane zdjęcia,to gdzie tu radość z przewiania???Leżące w bodziaku dziecko w łóżeczku??? Temat zadania był konkretny!
 4. Przestrzegam zasady, aby mój syn był zawsze dobrze widoczne. Zaopatruję go w elementy odblaskowe na wierzchnim ubraniu (z przodu i z tyłu) tak, aby odbijały światła reflektorów nadjeżdżających pojazdów oraz odblaski na butach.Warto zapoznać dziecko od małego z zasadami ruchu drogowego: poruszania się chodnikiem lub lewą stroną drogi, przechodzenia na pasach tylko na zielonym świetle itp.,tak aby weszło mu to w nawyk.Rodzic zawsze jest przykładem :) Wiem,że syn obserwuje mnie,więc staram się przy nim nie popełniać błędów .Przestrzegam syna, by pod żadnym pozorem nie korzystał z propozycji nieznanych osób, które oferują podwiezienie, poczęstunek.Mój syn chodzi do szkoły,od tego roku już sam,kilka razy szłam za nim ze strachem jak sobie poradzi na mieście i jestem naprawdę dumna z niego!!!Przestrzega wszystkich zasad,które wpajałam mu od małego,a dzięki odblaskom jestem spokojna o jego bezpieczeństwo :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...