Skocz do zawartości
Forum

batistuta983

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Treść opublikowana przez batistuta983

  1. 1. Jakie kultury bakterii probiotycznych zawierają preparaty Floractin? Floractin zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), które mają korzystne dla zdrowia działanie potwierdzone w licznych badaniach klinicznych. 2. W jaki sposób można zapobiegać występowaniu chorób atopowych u niemowląt? Aby zapobiec występowaniu chorób atopowych u niemowląt należy stosować preparaty zawierające substancje probiotyczne już w czasie trwania ciąży. 3. Jakie efekty daje prewencyjne stosowanie probiotyków? Prewencyjne stosowanie probiotyków daje efekty zdrowotne: - zapobiegają biegunkom, - polepszają funkcjonowanie śluzówki układu pokarmowego, - syntezują substancje odżywcze, - łagodzą objawy nietolerancji laktozy, - redukują rozwój niektórych nowotworów, - zmniejszają ryzyko wystąpienia alergii, - obniżają poziom cholesterolu, - wytwarzają witaminę B, - zwalczają wrzody żołądka, - osłona przy antybiotykoterapii, - poprawa zaburzeń flory bakteryjnej. 4. Probiotyki, co się będę przemądrzać powiem co wiem. Na ten temat. Jednak muszę zaznaczyć że do tej pory stosowałam głównie antybiotyki, ten konkurs trochę mnie ukierunkowuję na inną, nową formę walki z różnymi chorobami. A rozwiązaniem mają być potencjalnie probiotyki. Uważam, że jednak warto je stosować. Jeżeli w pewnym stopniu działają osłonowo i mogą w wczesnym wieku niemowlęcym obniżyć możliwość wystąpienia różnego rodzaju alergii. To czemu nie spróbować? Zamiast wielu innych leków, które w znikomym stopniu pomagają naszym dzieciom, ciągle zmieniając i próbując nowe antybiotyki. Warto, zacząć działać i leczyć zanim dojdzie do całkowitej lub częściowej infekcji. Ważnym i kolejnym aspektem stosowania probiotyków, jest wzmocnienie drożności jelit u dzieci, przez są stają się zdrowsze funkcję tego narządu pozwalają na sprawne funkcjonowanie całego systemu ogólnoustrojowego u dziecka. Jednak jak już dojdzie do choroby, będziemy zmuszeni podać antybiotyk. To właśnie probiotyki ochronią nasze dzieci ich organizmy w tych niezwykle trudnych i ciężkich momentach. Przyspieszając zdolność regeneracji,a co za tym idzie możliwość wyzdrowienia naszego malucha.
  2. "Co jest według Ciebie najważniejsze w ubieraniu dziecka zimą?" Ubieranie dziecka, które ciągle chce się bawić i być w ruchu jest nie lada wyzwaniem, z którym codziennie wychodząc na dwór muszą stawiać czoła rodzice. W tym ja matka prawie 2 letniej Korneli, która różnie reaguję na wyjścia, zależy to głównie od nastroju i momentu kiedy się zdecyduje na wyjście. Przy dopasowywaniu właściwego ubioru dla mojego dziecka, stawiam jak przystało na matkę sprawę z trochę innej strony. Sprawdzam jaka jest temperatura na zewnątrz, jaką mamy pogodę za oknem. W zależności od tego czy pada deszcz, śnieg czy może wieje wiatr, albo wszystko na raz. Staram się dobrać odpowiedni strój wraz z butami. Nie może się dziecko pocić, po przez za ciepłe ubranie go, z brakiem możliwości odpowiedniej wentylacji, bo skutki mogą być przeciwne do zamierzonych. Najważniejsze w ubieraniu dziecka, to trochę już odpowiedziałem wcześniej, ale zapewne jest dostosowanie ubioru do pogody i swobody, w ruchu, żeby dzieciak mógł się poruszać i być dalej ruchliwym i szczęśliwym również na zewnątrz. Sprawne założenie wszystkich niezbędnych elementów stroju, po przez zachęcanie że zaraz będziemy gdzieś tam np. w piaskownicy, na huśtawce, zabawa z pieskiem. Coś co przykuję uwagę, pozwoli nam ubrać nasza pociechę.
  3. Witam Wspólnie z mamą Kubuś 6 latek. Rączki całujemy. Ładnie wyszło.
  4. Napisz kilka zdań o najradośniejszym poranku ze swoim maluszkiem. Ze swoją córką, przeżyłam wiele wyjątkowych poranków. Każdy był cudowny na swój sposób. Jednak jeden z nich szczególnie utkwił mi w pamięci. Jak wstałam położyłam Kornelię na łóżku i ciągle ją rozbawiałam, dawałam jej zabawki i tak przez dłuższą chwilę. Widocznie jej się to tak spodobało, że zaczęła z siebie pierwsze dźwięki radości wydobywać i się ciągle śmiała, tak strasznie śmiesznie jak prosiaczek. Teraz żałuję że nie nagrałam tego jako pamiątkę, jednak utkwiło mi to w pamięci jako coś bardzo miłego.
  5. Napisz, jakie sposoby mogą według Ciebie pomóc dziecku w przezwyciężeniu lęku przed kąpielą. Proszę pamiętać, że lęk przed kąpielą nie bierze się nagle z niczego. Żeby doprowadzić dziecko, do takiego stanu musieliśmy w przeszłości działać niewłaściwie w stosunku do naszych pociech. Od najmłodszych lat, cały etap, moment od kiedy dziecku uświadamiamy słownie że będzie zaraz kąpane, lub myte jak kto woli. Po dobór zabawek, tłumaczenie stopniowo i równoważnie do wieku dziecka. Niestety, lęk powstaję gdy od początku, chcemy wychowywać nasz skarb zabraniając mu wszystkiego, bo niestety nie umieliśmy np. zabezpieczyć taśmą szafki, albo zamknąć lub położyć czegoś w odpowiednio bezpiecznej odległości. Tak wychowywane dziecko, w pewnym momencie nie świadomie, zaczyna się buntować, niczego mu nie wolno. Samo już nie wie co robić? Najczęściej sobie tego nie uświadamiamy. Co robić? Już po części wytłumaczyłam, dodam iż musimy wtedy zadziałać wielotorowo. Mogą nie wystarczyć zabawki, dużo wcześniej przed kąpielom musimy stworzyć odpowiedni klimat, zbudować pozytywny wizerunek, łazienki, wanny i tej chwili którą dzieciak przeżyję w wannie.
  6. Jaki znasz najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu? Moim zdaniem najlepszym sposobem na skuteczną walkę z cellulitem, jest równowaga całego ciała, duszy i psychiki. Moim zdaniem człowiek jest istotą wielowymiarową i nie należy leczyć tylko na zewnątrz. Wręcz przeciwnie, zmiany na naszym ciele są wynikiem pewnego rodzaju rezonansu, który za pomocą drgań przyciąga do nas niechciane efekty. Wystarczy zmienić tryb życia na aktywny, dietę na naturalną i myślenie na pozytywne. Wszelkie wiadomości, radio burzą nasz porządek, atakują nasze myśli. Szczęście jest o krok.
  7. Witajcie, Mam bardzo chorowite dziecko, genetycznie po Ojcu. Ostatnio więcej płaczemy niż się śmiejemy. Gdy pojawiają się oznaki przeziębienia, dbam aby nie doszło do infekcji. Stosuje w miarę możliwości naturalne metody. Zioła Szwedzkie, zbiór wielu ziół od pokoleń nikt nie chorował w rodzinie na przeziębienia w zimie i okresie jesienno-wiosennym. Jak stosować u dziecka. Aplikuję kilka kropelek 1-2 na waciku i następnego dnia ani śladu przeziębienia. Sprawdzony sposób to też herbata z cytryną i miodem. Moja Kornelia ma 1.5 roczku. Gdy te sposoby nie pomogą udaje się po poradę do lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam
  8. Twoje popisowe danie z dodatkiem grzybów - podaj przepis i wstaw zdjęcie wykonanej przez siebie potrawy. Zupa grzybowa (z suszonych grzybów) Składniki: 3 dkg grzybów, 25 dkg włoszczyzny bez kapusty, 1 3/4 l wody, 4 dkg tłuszczu, 3 dkg mąki, sól, 1 łyżka siekanego koperku Przygotowanie: Grzyby starannie opłukać, zalać zimną wodą na kilka godzin, dodać cebulę, przyprawy, gotować. Gdy grzyby są na pół miękkie, wywar osolić, włożyć oczyszczoną włoszczyznę, dogotować. Z tłuszczu i mąki przyrządzić jasnozłotą zasmażkę. Rozprowadzić zimnym wywarem na jednolitą, rzadką masę. Wlać do zupy, zagotować Dodać pokrajane grzybki, osolić, wsypać siekany koperek. Podawać z kaszką krakowską krajaną w kostkę, z kaszą perłową, lanym ciastem, łazankami.
  9. To mój krasnoludek, ubrany jak jeden z przyjaciół Śpiącej Królewny. Znaleźliśmy piękne ubranie, które wzorowo odzwierciedla krasnoludki bajkowe, czy to filmowe.
  10. Jak dbasz o skórę swojej twarzy jesienią? Witam, niema lepszej ochrony naszej skóry twarzy jak mycie jej nie więcej niż dwa razy dziennie. Dzięki temu sama odpowiednio się natłuszcza i nie wypłukujemy z niej ochrony, która w sposób naturalny się wytwarza. Nie ma żadnej zdrowszej i odpowiedniejszej metody. Nie było mnie nigdy stać, nie kupowałem żadnych kosmetyków mam piękną i czystą twarz. Ludzie pytają o receptę. Odpowiadam: Po prostu myć rano i wieczorem i tyle. Odpowiednio się odżywiać, wysypiać i uprawiać sport. Nie dać się systemowi. Być wolnym człowiekiem. Tak, tak.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...