Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

anias88

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Elbląg
 1. Nasze rodzinne przygotowania - pieczenie pierniczków.
 2. „Uwaga: Tu wieści z pola bitwy. Po jednej stronie armia okruszków. Tych troszkę lepszych bezglutenowych i złych z glutenem. Po drugiej styrany życiem odkurzacz... Obie armie są zaciekłe i nie chcą ustępować ze swych pozycji. Pojawiają się znienacka i roznoszone są za pomocą rąk, stóp i małych stópek po całym mieszkaniu… Walka jest codzienna, bo gdyby te złe okruszki, które mimo naszych starań trafiają na podłogę, dostały się w niepowołane ręce (a co gorsza do buzi) wywołałyby prawdziwy kataklizm… Z tego stresu GŁÓWNEJ DOWODZĄCEJ na potęgę wypadają włosy i zalegają na dywanach… a GENERAŁOWI trzęsą się ręce jak podgryza ciasteczka dla ukojenia nerwów i kolejne okruszki dołączają do swoich armii… Na pole bitwy wkraczają też zasadniczo neutralne dla zdrowia paproszki, kawałki plasteliny itd jako efekt wszelakiej działalności twórczej ;-) MŁODSZEGO SIERŻANTA (chociaż lepiej, żeby NAJMNIEJSZY REKRUT ich nie połknął). GŁÓWNA DOWODZĄCA zabezpiecza NAJMNIEJSZEGO REKRUTA, żeby i jego odkurzacz nie wciągnął. Walka wygrana. Misja ukończona i można NAJMNIEJSZEGO REKRUTA uwolnić:) "
 3. Codziennie z mamą lubimy spacerować, Nawet jak jest zimno nie chcemy się w domu chować. Moja mama jest szalona i bardzo kreatywna, Już mi mówiła, że także zima będzie bardzo aktywna. Mamusia obiecała, że w ponure dni nie będę się nudziła, Bo jej potencjał do tworzenia mi zabaw właśnie się rozbudziła. Gdy na dworze pogoda będzie bardzo ponura, My pojedziemy na basen i do wody dam nura. Pluskanie się w wodzie daje mi dużo radości, A przy okazji łapię trochę odporności. W domu z mamą też nie będziemy się nudzić, Tylko wspólnie przy różnych zabawach trudzić. Moja mama zaczęła dbać ostatnio o figurę, A ja razem z nią robię różnych ćwiczeń turę. Jestem jej ciężarkiem, podnosi mnie i kołysze, Ona z przemęczenia a ja ze śmiechu dyszę. Mama sprząta w domu nawet wieczorową porą, A ja jej pomagam, bo wiem że jest to jej zmorą. Daje mi puste pudełka lub pogniecione gazety, A ja je wrzucam do miski i robię przy tym dużo fety. Często też bawimy się pustymi, plastikowymi butelkami, Mama nasypuje do nich ryż czy kaszę i dla mnie są bębenkami. Sposobem na nudę jest też dla nas wspólne śpiewanie, Wskakuję mamie na ręce i zaczynamy tańcowanie. Od urodzenia interesuję się różnymi światełkami, Więc mamy też zabawę z papierowymi postaciami. W pokoiku na ścianie mama robi mi teatrzyk cieni, Włączamy lampkę i na ścianie już nowa postać się mieni. Wszystkie wspólne zabawy są dla mnie radością, Wiem że nawet zimowe, ponure dni będą przyjemnością.
 4. Nie mogę się zdecydować: spać czy iść po łobuzować:)
 5. http://kinderkraft.com/portfolio-item/wozek-wielofunkcyjny-kraft-6/ Chcemy taką spacerówkę, aby pobawić się w atomówkę! W wózeczku śmigać w przestworzach - lecz tak naprawdę wystarczy na "dworzach" - lub, jak kto woli, na polu - a może wylądujemy w Opolu? ;> Teraz pragnę by mi się przyśniło , że życzenie me się spełniło! Wtedy będę tak radosna, jak niedawno przybyła WIOSNA! Wskoczę w wózeczek granatowy, aby podziwiać duuuuże krowy, ptaki, pieski bo one też lubią kolor prawie niebieski. Czekam, czekam z niecierpliwością BO MI KO łaj wykazał się "zapominalskością" - spacerówki mi nie przyniósł, ale mi na szczęście ząbek wyrósł!!!!!
 6. Dzień zaczął się cicho i czysto:) To się jednak zmieniło w porze obiadu. Już nic nie było takie jak wcześniej...Już nic nie wyglądało tak jak przed obiadem... MAJA DOSTAŁA PIERWSZE SPAGHETTI!!! No i się zaczęło. Brudna podłoga, ściany, krzesełko, ubrania i oczywiście sama Maja:) Sprzątałam i prałam kilka godzin, ale widok szczęśliwego dziecka wynagrodził mój trud:)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...