Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

zyta.a

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Łuków
 1. zyta.a

  Konkurs "Trolle"

  Niech żyją Trolle!
 2. Piotruś - 2 lata i 11 miesięcy :-) Choinko, choćby nie wiem co, to i tak cię ubiorę.
 3. Chora królewna Raz królewna- Kasia miła wszystkie siły utraciła. Bardzo męczy się niebożę, nawet z łóżka wstać nie może. Nie chce ciastek, coli, mleczka, niknie w oczach panieneczka. Zawezwano wnet lekarzy, aby temu zaradzili - zdrowie dziewce przywrócili. Ale cóż to? Nie do wiary! Nawet sławny lekarz stary bezradnie rozkłada ręce. „Nie wiem, jak pomóc Kasieńce” Ojciec- król więc lamentuje, bo córuchna wciąż choruje. W końcu wydał ogłoszenie: „Kto wyleczy moją córę Temu dam pieniędzy górę”. Wiele osób pomóc chciało, ale na nic się to zdało. Aż pewnego dnia, kochani do pałacu przybył Kamil. Któż to taki? Czyż nie wiecie? Toż to siłacz z tego znany , że gdy tylko rano wstanie, zjada jajka na śniadanie. Tylko spojrzał na dziewczynę, zrobił zatroskaną minę i powiedział takie słowa: „Ty na zmiany bądź gotowa! Zamiast kąpać się we złocie, pijać colę, jeść łakocie, musisz na powietrzu bywać, witaminę D zażywać ! Tak wzmocnisz odporność swoją i ucieszysz duszę moją. Wszak to wiedzą wszystkie dzieci- przez brak słońca i D witaminy wszyscy mamy smutne miny. Polub jajka i warzywa- w nich ogromna moc się skrywa! Ja ci chętnie dopomogę, bo mnie martwi twoje zdrowie” Kasia porad wysłuchała i poprawę obiecała. Teraz zdrowej diety pilnuje, więc jest silna, nie choruje. Co dzień rano i wieczorem spaceruje nad jeziorem. Chodzi z nią jej ukochany Wiecie kto? To przecież Kamil. Słońce z góry na nich patrzy i uśmiecha się nieznacznie. Przyklaskuje ich miłości, przy czym dba o młode kości. Ojciec- król też się raduje, bo wesele się szykuje.
 4. Zaraz po przebudzeniu- tak wygląda zbuntowana minka Piotrusia (2 lata i 9 miesięcy), który odmawia zjedzenia śniadania.
 5. Synek (Piotruś- 2 lata i 9 miesięcy) bardzo aktywnie włączył się w jesienne porządki. Na zdjęciu widać jak pomaga tacie w uprzątnięciu i zabezpieczeniu piaskownicy na zimę.
 6. Witam! Jak mam dodać zdjęcie? Mój post się pojawił, a zdjęcie nie. Czy coś robię nie tak? :-)
 7. zyta.a Mój synek jest bardzo skręconym dzieckiem- powiedziałabym nawet, że "trochę" nadpobudliwym- dlatego wszelka aktywność fizyczna w jego wypadku jest bardzo wskazana- dzięki niej może rozładować rozpierającą go energię. W wakacje bardzo upodobał sobie drabinę. Nie pomagały tłumaczenia, że może zrobić sobie krzywdę. Dlatego musieliśmy ciągle go pilnować i kontrolować, by nic złego się nie stało. To było bardzo wyczerpujące :-)
 8. Mój synek jest bardzo skręconym dzieckiem- powiedziałabym nawet, że "trochę" nadpobudliwym- dlatego wszelka aktywność fizyczna w jego wypadku jest bardzo wskazana- dzięki niej może rozładować rozpierającą go energię. W wakacje bardzo upodobał sobie drabinę. Nie pomagały tłumaczenia, że może zrobić sobie krzywdę. Dlatego musieliśmy ciągle go pilnować i kontrolować, by nic złego się nie stało. To było bardzo wyczerpujące :-)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...