Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

madzia.zajdel

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Krosno
 1. Najradośniejszy poranek?? Jak już wiadomo każdy poranek obok słodkiej kruszynki jest radosny, ale szczególnie utkwiło mi w pamięci jak obudził mnie mój synio pewnego poranka pierwszy raz w życiu głaszcząc mnie po głowie, uśmiechając się od ucha do ucha i patrząc się na mnie swoimi cudnymi ślepiami:) Poczułam jego miłość i ogromną troskę o mnie. Piękne uczucie. A teraz budzi mnie tak prawie codziennie (prawie, bo zdarza się mu ciągnąć mamusie za włosy i za nos dopóki się nie obudzę)
 2. Uwielbiam patrzeć na to zdjęcie. Na niewinność, ufność mojego synka i ogrom babcinej dobroci i miłości. Całe życie różnicy, a jak dobrze się rozumieją.
 3. Dziękujemy i gratulujemy pozostałym:))) bardzo się cieszę:)
 4. Bycie mamą jest dla mnie.... Nieustającą miłością, wielką przygodą pełną niespodzianek, radości ale i walką z własnym charakterem, słabościami. Jest codzienną nauką pokory, cierpliwości,opanowania poznawaniem uczuć, fascynacją. Uczy radości z małych rzeczy. Pozwala zwolnić, cieszyć się chwilą. To uczucie jakiego nie zastąpi żadne inne. Jest jedyne, niepowtarzalne i najpiękniejsze. Bycie mamą to największe wyróżnienie... Jednak nie wszystko jest zawsze pięknie się układa. Bycie mamą jest także nieustającym strachem o dzieciątko, odpowiedzialnością za drugiego człowieka, czasem płaczem bezsilności, zmęczenia. Lecz wystarczy jeden uśmiech, a wszystko staję się kolorowe i łagodzi wszystkie smutki...
 5. Bycie mamą jest dla mnie.... Nieustającą miłością, wielką przygodą pełną niespodzianek, radości ale i walką z własnym charakterem, słabościami. Jest codzienną nauką pokory, cierpliwości,opanowania poznawaniem uczuć, fascynacją. Uczy radości z małych rzeczy. Pozwala zwolnić, cieszyć się chwilą. To uczucie jakiego nie zastąpi żadne inne. Jest jedyne, niepowtarzalne i najpiękniejsze. Bycie mamą to największe wyróżnienie... Jednak nie wszystko jest zawsze pięknie się układa. Bycie mamą jest także nieustającym strachem o dzieciątko, odpowiedzialnością za drugiego człowieka, czasem płaczem bezsilności, zmęczenia. Lecz wystarczy jeden uśmiech, a wszystko staję się kolorowe i łagodzi wszystkie złe uczucia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...