Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

AgulaA

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez AgulaA

 1. Cześć, ja po prostu zgłosiłam się w wyznaczonym dniu cc przez mojego lekarza. Musisz być na czczo, zjedz dzien wcześniej pożywny obiad, ale lekko strawny.Ja wieczorem już nic nie jadłam. Jeżeli masz więcej pytań, zadzwoń do szpitala, z pewnością odpowiedzą Ci na wszystkie pytania.
 2. Rodziłam w Simin 22 września poprzez cc. Cięcie było zaplanowane, więc zgłosiłam się rano na oddział, a o 10 była już na świecie nasza kruszynka. Od samego początku opieka na wysokim poziomie. Znieczulenie podpajęczynówkowe podane bezboleśnie. Byłam przytomna cały czas, więc wiedziałam co się dzieje ze mną i maleństwem. Zaraz po powrocie na sale miałam maleństwo przy sobie na piersi i mogłam się cieszyć z partnerem naszym szczęściem. Obawiałam się bólu po cięciu i tu byłam zaskoczona tym, że co dwie godziny przychodziła do mnie osoba odpowiedzialna za leczenie bólu i podawała środki przeciwbólowe w zależności od stopnia nasilenia bólu.
 3. Zadzwoń i zapytaj. Ja nie spotkałam się z odmową, nawet w przychodni, którą mijałam podczas spaceru.
 4. Witajcie:) wczoraj odwiedziłam szpital na dniach otwartych. To będzie mój drugi poród, więc wiem czego się spodziewać. Rodziłam wcześniej w innym szpitalu(prywatnie). Jestem przekonana,że personel tego szpitala, to ludzie z pasją do swojego zawodu, co mnie pozwala spać spokojnie i czekać na rozwiązanie. Warto odwiedzić szpital na dniach otwartych, a wcześniej przygotować sobie pytania do pediatry, położnej i anestezjologa. Z racji, że zamieszkam w Chorzowie niebawem, mam pytanie czy możecie polecić mi dobrego doświadczonego pediatrę na terenie Chorzowa? Roziczek jeżeli chcesz podam e mail do Pani Magdy, która oprowadzała nas po szpitalu. Jestem pewna, że odpowie na każde Twoje pytanie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...