Skocz do zawartości
Forum

olka_26

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    kielce

Osiągnięcia olka_26

0

Reputacja

  1. Angie dziękuję Ci bardzo za informacje. Ja juz jestem w 26 tygodniu więc nie mam na co czekać z tą szkoła rodzenia. :)
  2. Angie od którego tygodnia ciąży powinno się zapisać do szkoły rodzenia.? i ile ta szkoła trwa, bo wiem że to jest różnie. Na pewno się wybiorę do szkoły rodzenia ponieważ jest to moja pierwsza ciąża i muszę jeszcze wiele się nauczyć. Pozdrawiam.
  3. kamcia2707 do jakiego lekarza chodzisz?
  4. olka_26

    Majoweczki 2014

    Witam drogie mamusie :) Jestem w 26 tygodniu ciąży. Termin mam na 15 maja i spodziewam się córeczki. :) Jestem tu nowa i mam nadzieję że mogę się przyłączyć do Was by zadać parę pytań, podzielić się w Wami radościami i odpowiedzieć również na Wasze pytania. :) Pozdrawiam.
  5. Witam drogie mamusie. :) Jestem w 26 tygodniu ciąży. Termin mam na 15 maja i spodziewam się córeczki. :) Zamierzam rodzić na Czarnowie. Czy któraś z Was orientuje się jaka jest cena szkoły rodzenia na Czarnowie? i jakie są wgl warunki w szpitalu, jaką wyprawkę trzeba mieć do szpitala. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...