Skocz do zawartości
Forum

mmaarrtthhaa

Użytkownik
 • Postów

  0
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Trójmiasto

Osiągnięcia mmaarrtthhaa

0

Reputacja

 1. Ja polecam laktator ręczny tommee tippee. Używałam go i siła ssania była całkowicie wystarczająca. Używałam go prawie codziennie i nie powiem, że ręczne odciąganie było trudne i męczące. Prawie codziennie odciągałam około 120-150ml w ciągu 15-20min więc mogę stwierdzić, że jego praca była wydajna. Oczywiście jest to sprawa indywidualna ale na moje potrzeby nie widzę sensu kupowania o wiele droższego laktatora elektrycznego.
 2. Ja podczas karmienia używałam zwykłego stanika. Po prostu rozpinałam go z tyłu. Nie czułam żadnego dyskomfortu ani związanego z tym problemu. Więc może warto zastanowić się i najpierw spróbować czy zwykły stanik nie wystarczy. A jak nie to wtedy wydać pieniądze.
 3. Witajcie, Ja miałam okazje używać dwóch niań. Pierwszą kupiłam, przyznam się szczerze, praktycznie najtańszą na rynku: Firmy Baby Ono. Sądziłam, że będzie spełniać swoją podstawową funkcję, czyli będę słyszeć, gdy synek będzie płakać i to mi wystarczy. Nie potrzebuję bajerów. Jednak okazało się, że w przypadku tej firmy niska cena oznacza bardzo słabą jakość wykonania. Niania miała tendencje do piszczenia i nie wiem jak to nazwać "pykania" co chwilę. Mimo, że dziecko było cicho, to niania "pykała" i sugerowała, że coś się dzieje. A to uniemożliwiało korzystanie z niej w nocy. W tym przypadku zdecydowaliśmy się na zakup innej niani. Z tym, że tym razem postanowiliśmy postawić na jakość. Kupiliśmy nianię Tommee Tippee. I jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie sprawdza nam się funkcja dwukierunkowej komunikacji. Możemy mówić do synka i go uspokajać idąc do niego z drugiego końca domu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...