Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Agatka1410

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Cała Polska
 1. Chciałbym Serdecznie podziękować osobom które przekazały swój 1% podczas rozliczeń. Parę dni temu otrzymałam informację od fundacji, że zgromadzone pieniądze z 1% są już na koncie. Niestety nie uzbierała się suma która pozwoliłaby skorzystać z prywatnej rehabilitacji. Chciałam również zakupić dla taty rower stacjonarny taki z pomiarem pulsu itp. i myślałam, że jak nie uzbiera się suma na pierwszy założony cel to zakupię taki rower :( Niestety i na to pieniążków nie starczyło bo uzbierała się suma 376,00 złotych. Jestem oczywiście i zadowolona z takiej kwoty, bo możemy choć w części pokryć zakup leków dla taty. Obecnie tata ćwiczy na takim rowerku (A rower który miałam w planach kupić z tego 1% kosztuje w granicach 900 PLN) http://www.s-med.pl/zdjecia/68.jpg Jeszcze raz bardzo dziękuję osobom które pamiętały i przekazały swój 1%. Poniżej podaję również link do zakładki taty w fundacji (poprzedni link nie działa, bo w fundacji tej nie wiedzieć czemu często zmieniają się adresy) gdyby ktoś chciał i mógł wpłacić jakiś grosz. http://www.fundacjaavalon.pl/nasi-beneficjenci/lista/jan_rakowski.html
 2. temperatura na plusie, nie ma śniegu, a jutro wigilia :( Tak dziwnie będzie trochę .... :)
 3. Poprawiony link do zakładki taty: TUTAJ
 4. Witam Serdecznie, Tata miał udar niedokrwienny, prosto po wypisie ze szpitala trafił do ośrodka rehabilitacyjnego niestety jego stan nie był dobry i po trzech dniach został wypisany do domu. Postanowiłam ćwiczyć z nim w domu i pomimo tego iż nie jestem fizjoterapeutką, kompletnie się na tym nie znam - zaczęłam szukać wskazówek w sieci, wypożyczać książki i dzięki takim materiałom zaczęłam ćwiczyć z nim sama. Zaczęło się od małych kroków, masaże, zginanie kończyn górnych i dolnych, siadanie na łóżku i potem fizyczne stawianie "pierwszych kroków" Poprawa miedzy tym co było po wypisie ze szpitala jest jak dla mnie naprawdę spora tym bardziej, że tata nie był w żadnym ośrodku rehabilitacyjnym, a ja starałam się jak mogłam aby jego stan się poprawił. [B]Dla zainteresowanych[/B] (mam przygotowany plik pdf w którym opisałam szczegółowo jak wyglądał stan zdrowia fizyczny i psychiczny taty po wypisie ze szpitala, a jaki jest teraz i chętnie na prośbę mogę wysłać) Dziś tata potrafi już powoli chodzić, trzeba mu jednak pomóc wstać z łóżka, potrafi nawet pokonać schody jeśli nie są zbyt strome - jestem naprawdę szczęśliwa z tego powodu i mam nadzieję, że dzięki pomocy innym będzie szansa, że tata wróci do lepszej sprawności chodź zdaję sobie sprawę, że nie będzie to taka sprawność jak przed chorobą :( jednak wiem, że nie ma to jak profesjonalna rehabilitacja i taka właśnie rehabilitacja może pomóc mu odzyskać w części sprawność ... Ręka porażona, po wypisie ze szpitala nie reagowała, a teraz może już trochę podnieść tą rękę w górę, może ścisnąć drugą dłoń do przywitania, podnieść do góry np. jakąś rzecz jednak nie potrafi utrzymać łyżki w tej ręce aby np. spożyć posiłek i robi to drugą ręką... Chciałbym aby tata mógł skorzystać z prywatnej rehabilitacji i mam nadzieję, że teraz rehabilitacja by się powiodła gdyż tacie parę miesięcy temu robiono kardiowersję elektryczną i jak na razie jego tętno jest bardzo dobre w przeciwieństwie do tego które było po udarze i to właśnie w dużej części spowodowało, że rehabilitacja się nie powiodła... Nasza sytuacja finansowa nie wygląda dobrze, kosztowna farmakoterapia taty, plus inne wydatki ... ----------------------------------------------------------------- Dlatego zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Rakowski, 2469 pomagacie Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą oraz dajecie nadzieję na lepsze „jutro”. ---------------------------------------------- Link do zakładki taty w fundacji: [B]TUTAJ[/B] Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i z góry za nią serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.
 5. Witam, mam pytanie czy mogę tutaj na forum poprosić o przekazanie 1% podatku bądź darowizny dla taty który jest po udarze? (mam założone subkonto w fundacji), a pomoc finansowa jest nam potrzebna na rehabilitację jak i na leki... Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeśli założyłam temat w złym miejscu .... Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...