Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

niezmienna

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez niezmienna

 1. Aktywne spędzanie czasu to dla córeczki bardzo ważna sprawa to codzienna podstawa . Więc po linach się wdrapuje i od razu lepiej się czuje Bardzo lubi też bieganie więc biega doskonale :)
 2. Nauka samodzielnego mycia ząbków to podstawa to bardzo fajna i przyjemna sprawa :) ponieważ sama już od małego o ząbki dbam i śnieżnobiały uśmiech dzięki temu mam :)
 3. niezmienna

  Konkurs z marką Pampers

  Radosne poranki z córeczką przeżywamy zawsze wtedy gdy się do siebie przytulamy , roześmiane buzie mamy i miło czas w ciepełku spędzamy .Moje serce jest pełne radości gdy od rana na ustach mej córeczki wesoły uśmiech gości . Gdy córeczka od rana ma dobry humorek od razu mój się poprawia jasna to sprawa :)
 4. niezmienna

  Konkurs z marką Pampers

  Każdy poranek to dla mnie radość niesłychana bo mam obok ukochanego szkraba , który budzi mnie cieplutkim przytuleniem i słodkim buziaczkiem na obudzenie .Od dłuższego czasu nie potrzebuje budzika , dzięki mej córeczce problem z zaspaniem gdziekolwiek po prostu znika :) Każdy poranek jest radością przepełniony , bo poranek z ukochanym dzieckiem jest niezastąpione oczka , gdy widzę te oczka niebieskie jak obłoczki , dzień staje się boski :) nic więcej do szczęścia nie potrzebuje dzięki mej córeczce wspaniale się czuje , wiem że nikt więcej szczęścia mi nie podaruje .
 5. Na urodziny 12 sierpnia piekną biżuterię od męża dostałam od pierwszego wejrzenia się w niej zakochałam bardzo szczęśliwa byłam kiedy ją zobaczyłam Bądzmy szczerzy każdej kobiecie kryształków do szczęścia potrzeba ;) Bby czuła się wspaniale i wyglądała doskonale ;)
 6. MÓJ kochany ANIOŁECZKEK ;)
 7. Jogurciki bardzo lubimy samodzielności się dzięki nim uczymy łyzką dzielnie zajadamy ogromną radość przy tym mamy :)
 8. Gdy mamusia pyszny obiadek w kuchni gotowała Mała Wiktoria za malowanie ust się zabrała Choć jest jeszcze malutka droga do mamusi kosmetyczki jest wystarczająco prosta by czuć się dorosła :) Buzkę swoja umorusała do mamy przybiegła zapytać czy ładnie w tym kolorku wyglądała :
 9. Bardzo się cieszę ;) dziękuję pięknie
 10. niezmienna

  Konkurs "Zgaduj z Jessem"

  Wiktoria w naszej kartonowej łódce :)
 11. niezmienna

  Konkurs "My Little Pony"

  O to i nasz kolorowy kucyk :)
 12. niezmienna

  Konkurs "Bajkowy pojazd"

  Nasz pojazd to inspiracja bajką ,, Samoloty 2 " wykonany przez Wiktorię 2 latka i mamę :)
 13. Z mężem do porozumienia dojść nie mogliśmy dlatego imię Wiktoria wybraliśmy obojgu nam się spodobało do naszej córeczki świetnie pasowało. W Myslach była Ada , Kornelka ,Marysia doskonale wiemy że wybór imienia to zadanie trudne niesłychanie . Ciężko było zdecydować się na to najpiękniesze aż wkońcu Wiki do głowy nam wleciała i tym imieniem nasza perełka została obdarowana :)
 14. Jutro zabieramy się do pracy :)
 15. niezmienna

  Konkurs "Grzeczne dzieci"

  Moja córeczka to charakterna dziewczyna , często wybucha złością , mój sposób na jej wybuchy to przede wszystkim spokojne podejście , nerwy na nic się tu zdadzą , a niestety mogą narobić więcej złego niż dobrego .Staram się tłumaczyć córeczce co jest dobre a co złe , jeśli jej zachowania nie podoba mi sie po prostu jej tłumaczę że tak nie robią grzeczne i ładne dziewczynki , często działa i córeczka uspokaja sie .Czasami po prostu muszę przeczekać jej wybuch złości , aż sam ustąpi ponieważ żadne argumenty nie przynoszą skutku .
 16. Maja z przyjaciółmi letnią porą po kwiatkach wesoło fruwają i pyszny nektar z nich zbierają pracowity czas to jest dla pszczółek ale każdy z nich świetnie się z tym czuje Wieczorami pyszny miodek wytwarzają i wesolutko nas ulem fruwają Bo praca dla nich to coś przyjemnego coś wspaniałego i pożytecznego :)
 17. niezmienna

  Konkurs na Dzień Dziecka

  Ja również dostałam wiadomość dziękuje pięknie ;) wspaniała niespodzianka
 18. niezmienna

  Konkurs "Jazzoclasski"

  Wiktoria 23 miesiące ;)
 19. szkoda :( ale gratulujemy wygranym
 20. Wiktoria 2 latka i jej kolorowy medal :) który bardzo przypadł jej do gustu.
 21. Wiktoria 2 lata ;) i jej kolorowy medal :)
 22. Mama to najlepszy zawód na świecie i wy MAMY doskonale o tym wiecie . Nikt wam zadań nie wytycza , z niczego nie rozlicza. Czas sobie same organizujecie jesteście szefem najwspanialszym na świecie . Przy dziecku uciekamy w świat fantazji, w świat dzieciństwa i wyobrazni :) Wypłat od nikogo nie dostajemy i 24 godziny na dobę pracujemy :)
 23. Pięknie dziękujemy :) super
 24. By moja córeczka smacznie zasnęła muszę położyć się razem z nią i przynieść jej małego przyjaciela . Bez Lulka- króliczka nie uśnie ma córeczka taka jest między nimi miłość wielka. Gdy już jest króliczek i mamusi włosy, sen przychodzi nagle i jest uroczy . Włoski Wiktoria lubi głaskać chwilkę aż oczka zamknie i zaśnie silnie . Po tym rytuale przekładam ja do łóżeczka gdzie śpi już do rana ta słodka ma córeczka :)
 25. Moja mała kochana córeczka jako czerwona biedroneczka :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...