Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Bebiko

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 1. Bebiko

  Od serca dla dziecka - konkurs

  Kochani Rodzice! Raz jeszcze dziękujemy za udział w konkursie! Spośród tak wielu wzruszających wypowiedzi, mogliśmy wyłoni tylko trzech laureatów. Nagrody otrzymują: Kamka88, Kugelchen, Moskala22 Poprosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych (login, imię, nazwisko, adres i telefon) na maila: bebiko@heureka.pl Serdecznie gratulujemy!
 2. Bebiko

  Od serca dla dziecka - konkurs

  Drodzy Uczestnicy Serdecznie dziękujemy za wspaniałe wypowiedzi! Niniejszym ogłaszamy, że konkurs został zakończony. Stojące przed ciężkim wyborem jury, udaje się na obrady. O wynikach poinformujemy wkrótce. Życzymy powodzenia!
 3. Bebiko

  Od serca dla dziecka - konkurs

  Dziękujemy z Wasze wypowiedzi, które dostarczyły nam zarówno wzruszeń, jak i rozrywki. Przypominamy, że nasz konkurs trwa tylko do 03.10.11. Czekamy na Wasze kolejne wpisy! :)
 4. Bebiko

  Od serca dla dziecka - konkurs

  Z radością oddaliśmy się lekturze pierwszych konkursowych wpisów. Doceniamy szczerość i pomysłowość Waszych wypowiedzi. Chcemy więcej! :) Powodzenia!
 5. Bebiko

  Od serca dla dziecka - konkurs

  Drodzy Rodzice, na nowych opakowaniach Bebiko pojawiło się hasło” „Od serca dla dziecka”. Jak rozumiecie to hasło? Z czym Wam się kojarzy? Z jakimi sytuacjami, momentami? Opowiedzcie. Na wypowiedzi umieszczane w komentarzach czekamy do 3 października. Spośród wszystkich wypowiedzi jury wybierze trzy, które nagrodzi zestawem upominków. W skład zestawu wchodzi bon o wartości 100 zł do Smyka, pendrive, parasolka+śliniaczek. Powodzenia! Patronem Konkursu jest marka Bebiko, producent modyfikowanych mlek odpowiadających na potrzeby dzieci na kolejnych etapach rozwoju – od urodzenia do 3 roku życia. Konkurs został zorganizowany z okazji premiery nowego logo marki i opakowań produktów Bebiko nawiązujących do bliskości matki i dziecka.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...