Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Just Rzeszów

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Rzeszów
 1. Liidaro moja Nadia miała zapalenie pluc jak miała 4 miesiące, ale i pozwollili z nia zostać w szpitalu. Spędziłam tam z nia 10 dni. Antybiotyk podawali jej dożylnie, wenflon miala założony w główce. Scarlettj gratuluje !!!!
 2. Od kilku dni zabieram sie do napisania czegoś, ale słów brak po ostatnich wydarzeniach. Mummy wiedz,że myślimy o Was ciepło.
 3. jednym zdaniem - moja Nadia jest załamana w sobotę i niedziele,że nie ma przedszkola- Nie ma z nią większych problemów. Poza tym,że w nocy sika mi jeszcze w pieluche, a Wasze? Nie wiem jak ją oduczyć tych nocnych przygód
 4. U nas 35 na kleje i różne takie, 39 ubezpieczenie, + chusteczki higieniczne co jakiś czas duża paczka a i ryza papieru ksero. Moja miała wczoraj rano mały kryzys ale tylko w domu. A w przedszkolu dokazuje i podobno tupie na wszystkie panie jak robią coś nie po jej mysli
 5. U nas też nie było jeszcze zebrania. Ma być w przyszłym tyg.
 6. Dzięki drucilla W takich sytuacjach typu urodziny dzieci lub moje ogarnia mnie nastrój zamyślenia nad tym jak ten czas szybko leci i jaka to już wiekowa jestem :) Moja dzisiaj mnie poganiała,żeby tylko do przedszkola iść. Dla zachęty wszystkie dzieciaki dostają każdego dnia w nagrodę naklejki. Z jedzeniem mnie mamy problemów, no poza tym,że je mniej ostrożnie niż w domu i cały jadłospis ma na koszulce :)
 7. Czy my nie powinnyśmy być już w PRZEDSZKOLAKACH? No a u mnie tak, I dzień - zaprowadziłam tylko do 12, przed leżakami wybrałam , Nadia uśmiechnięta od ucha do ucha. II dzień - została na leżakowanie no i znów uśmiechnięta od ucha do ucha II dzień - odmówiła współpracy przy śniadaniu twierdząc,że bułka , która dostała jest uwaga - ZIMNA:) i wyszła oczywiście uśmiechnięta od ucha do ucha. Generalnie przeciwieństwo Huberta. Fakt,że codziennie inna przytulanka z nią idzie , o której potem zapomina. Ja jestem happy. A starszy poszedł już do IV klasy i taki sie dorosły już czuje, ze szczęka opada. BTW, dziś mija 10 lat jak pojawił się na świecie. Doskonale pamiętam każdą minutę z tamtego dnia :) No i bóle również
 8. Aby patrzeć jak nas przerzuca do Przedszkolaków Ale ten czas leci. Potem już tylko : Uczniowie i nastolatki i pewnie nasz dzieciaki zalogują sie w dziale "W oczekiwaniu na bociana" to taki joke oczywiście
 9. No i pierwsza wizyta u stomatologa zaliczona. Na szczęście ubytków nie ma. Nadia chodziła od wczoraj podekscytowana i oczywiście cwaniakowała. Jak przyszło co do czego to na fotelu jak zasiadła to się nawet słowem nie odezwała. A jak miała wybierać nagrodę to odwróciła się plecami i mi wyszeptała co chce.
 10. Mój Hubert jak był młodszy to zgrzytał, dostaliśmy wszyscy leki na robaki (chyba to jest syrop), na noc bierze się a rano trzeba pościel wywietrzyć i wyprać (niby,że w nocy mają z ciebie wyjść). A propos Huberta byłam dziś na kolejnej wizycie u ortodonty no i jeden ząb do usunięcia a za 4 miesiące aparat. :)
 11. Mąż złamał w poniedziałek nogę= trzecie dziecko w domu . MASAKRA
 12. co tu taka cisza, spadłyśmy na 3 stronę aż. Już myślałam,że nas przenieśli już do Przedszkolaków :)
 13. Katbe współczucia. Nie polecam Graco Mosaic , ma z tyłu pojedyncze kółka. Rozkracza sie dość szybko. Używałam go ok roku i nadaje się na śmietnik. U nas sukces po 6 dniach zrobiona mega kupka ! ! ! ! ! Oczywiście była nagroda za ten niesamowity sukces.
 14. Drucilla problem polega na tym,że psycholog, która sie tym zajmuje (autorski program) jest w Krakowie. W za..... Rzeszowie nie ma nikogo takiego. Ten tydzien jeszcze czekamy i trzeba bęcdzie podjąć jakąś decyzje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...