@Moniaaa33 ponoć beta może utrzymywać się w organizmie do miesiąca, najlepiej jeśli powtorzysz test za 2 dni, jeśli coś będzie, to beta rośnie, jeśli będzie czysty, to spada.
@Gabixx przykro mi 😞 A jak długo brałaś to clo? Bo to chyba nie można za długo, w sensie chyba do 6 cykli i zalecana jest przerwa, jeśli dobrze kojarzę 🤔
@basiaczek to trzymamy kciuki, kiedy planujesz testować? Używam czasem testów owu, ale one były pozytywne, a na monitoringu akurat wtedy brak owulacji wyszedł, więc nie do końca im wierzę. Mnie dziś w nocy bardzo brzuch ciągnął, taki dziwny ból inny niż za zwyczaj, może to skutek uboczny duphastonu, bo piersi też mnie strasznie bolą w tym cyklu od momentu jak zaczęłam go brać.
@Mininka Ci u Ciebie?