Skocz do zawartości
Forum

sylwia7207

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Lublin

Osiągnięcia sylwia7207

0

Reputacja

  1. Dlaczego warto karmić piersią? Dzięki karmieniu stałam się kimś innym. Ciekawe jest to, że niby tak naturalny proces, który powinien odbywać się ot tak, po prostu, napotkał u mnie tyle problemów. Chyba żadna sytuacja nigdy nie wiązała się w moim życiu z tyloma wylanymi łzami, chwilami zwątpienia, przykrymi słowami, złością na siebie i świat. Ale teraz, gdy już pokonałam trwające ponad 2 miesiące trudności, karmię z radością. Nareszcie odczuwam to, o czym tak bardzo marzyłam będąc w ciąży, to chyba szczęście. Pokonałam słabość, uwierzyłam w siebie. Karmienie sprawiło, że mój syn ma silną mamę. Teraz nic nam nie straszne, nie ma żadnych przeszkód i granic. Jestem mądrzejsza, mam więcej cierpliwości, więcej mogę. I to jest dla mnie najważniejsze, to największa wśród wszystkich zalet karmienia piersią. Dlatego warto karmić!
  2. Karmienie piersią jest dla mnie siłą którą mam okazje widzieć codziennie, kiedy widzę zależność i miłość która z dnia na dzień, miedzy mną a moim synkiem, jest coraz większa. Moc ma każda kobieta która zmaga się z początkowym karmieniem piersią, to dla jednych większy, dla innych mniejszy ale trud i tak zwane parcie na szkło, trzeba być niezwykle silnym emocjonalnie by przebrnąć przez ten trudny początek( przynajmniej dla mnie). na szczęście ja mam już to za sobą, Swojego malucha karmię ponad pół roku karmię tylko jedną piersią i jestem z tego dumna. Pozdrawiam ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...