Skocz do zawartości
Forum

Pianistka1991

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Toruń

Osiągnięcia Pianistka1991

0

Reputacja

  1. U mnie ok, teraz wróciły takie jakby "okresowe" bóle delikatnie. Podobno to sygnał, że powiększa się macica. Poza tym permanentny niedobór energii i lekka zgaga, jak co wieczór ostatnio :|
  2. Pracuję i o ile zdrowie pozwoli chciałabym prawie do końca ciąży :p optymistyczna wizja
  3. A ja mam 27 lat, ale jakoś wcześniej nie byłam gotowa na ciążę. Nadszedł ten moment ;) Dziś umówiłam pierwszą wizytę - 18.10. Rodzicom i teściom chyba powiem z mężem za dwa tygodnie jak pojedziemy do nich na weekend.. moze to za wcześnie, ale przecież nie można zakładać złych rzeczy, a z bliskimi chyba warto podzielić się taką informacją :)
  4. Ja czuję się ok, mdłości brak, ale męczę się przy każdej prostej czynności. Tym bardziej jest to dziwne uczucie bo wcześniej dość intensywnie trenowałam. Brak mocy mnie dopadł
  5. Gratulacje! Super, coraz więcej nas :) :)
  6. Zaskoczona, mnie też troche pobolewają jajniki i macica, ale dopóki nie ma plamień to chyba wszystko ok.. no ale ja lekarzem nie jestem, musisz sama zdecydować ;)
  7. Zaskoczona, gratulacje! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. :)
  8. Póki co czuję się ok, test wyszedł dopiero wczoraj, bo we wtorek jeszcze nic nie było ;) czuję lekkie osłabienie, piersi mi pękają, ale apetyt jako taki jest. Nawet kawkę z rana popijam. ;)
  9. Wychodzi mi 4.06, 5.06 lub 6.06 - zależy od kalkulatora :p ostatnią miesiączkę miałam 30.08. Tak, to moja pierwsza ciaża (mam 27 lat), pierwszy cykl starań i BUM
  10. Dziś ujrzałam 2 kreski, to mój pierwszy cykl starań! Szok i radość :) :) :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...