Skocz do zawartości
Forum

natalia7986

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    wielkopolska

Osiągnięcia natalia7986

0

Reputacja

  1. Hejka, same dobre wiesci. Oby tak dalej. ;) Ja tez sie dodalam
  2. Ja biore duphaston ze wzgeldu na krwiaka. Co prawda juz sie wchlonol ale mam dokonczyc opakowanie i juz nie bede brac.
  3. Ja mam wizyty co miesiac, z badaniem i usg. Chodze prywatnie
  4. No i najwazniejsze , krwiak sie wchlonol :)
  5. Ja juz po wizycie, dzidzia ma 5 cm , wszystkie pomiary ok, wiec sie troche uspokoiłam bo z prenatalnych zrezygnowalam . Machala raczkami, niestety na poznanie plci jeszcze za wcześnie :(
  6. Mi nie tyle chodzi o spacerowke bo mam parasolke, wlasnie doswiadczona tym ze pierwsza okazala się ciezka, i ogolnie sam wozek byl dosc wielki. Bardziej zależałoby mi aby fotelik mozna bylo wpiac w stelaz,
  7. Hej, super , ze maluszki prawidłowo sie rozwijają. Ja mam wizyte w poniedzialek. Dziewczyny tak przeglądałam allegro i tam sa wozki typu 4 w 1 czyli z baza samochodowa isofix do fotelika. Co sądzicie na ten temat ? Posiada ktoras z Was taki wozek ?
  8. Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku , duzo zdrowka :)
  9. Aniak witamy. Masz termin na ten sam dzień co ja :) Dziewczyny jestem tak obzarta, mam wzdecia i problem w wyproznieniem. Modlilam sie aby te świeta sie juz skończyły, bo tylko siedzenie i jedzenie :(
  10. Dziewczyny życzę Wam wesołych, rodzinnych Swiat Bożego Narodzenia :)
  11. Leoska dzieki za wyjasnienie. Czy jest tu jakas dziewczyna która jednak się nie zdecydowala na badania prenatalne ?
  12. Niestety ale u mnie w mieście nikt nie wykonuje takich badan i najbliższe miasto to Poznan. A jakie badania wykonujecie bo czytalam ze jest kilka sposobow. A moze ktoras z Was moze polecic lekarza badz klinikę w Poznaniu ?
  13. A i normalnie bylam w szoku, bo wczoraj mialam juz usg przez brzuch
  14. Hejka, wczoraj juz nie miałam siły pisac . Z dzieckiem wszystko ok, widzialam rączki, nozki i bijace serduszko :) zmartwilam sie bo mam krwiaka, boje sie ze poronie :( dostałam tabletki Dziewczyny czy któraś z Was robila badania prenatalne prywatnie? Powiedzcie sa jakie i ile płacilyscie ? Niestety ale nie kwalfikuje sie na badania na NFZ .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...