Skocz do zawartości
Forum

nacia154

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia nacia154

0

Reputacja

  1. Każdy poranek jest dla mnie piękny, ponieważ budzę się obok dwóch moich najwspanialszych mężczyzn. Jednak jeden poranek był moim wymarzonym, wyśnionym a wręcz upragnionym. Mój synek Kubuś w dniu kiedy skończył 7-miesięcy, obudził się o godzinie 8 rano. Ja nie wiedziałam, że nie śpi. Chwilę się pokręcił na łóżku, trochę ciągnął mnie za włosy bawiąc się nimi. Ale nie to mnie obudziło. Ja przebudziłam się gdy mój synek zaczął gaworzyć pod noskiem. Najpiękniejsze było to, że słowo które po raz pierwszy wypowiadał to " MAMA" . Byłam tak wzruszona, że od razu obudziłam swojego partnera , pokazując jak zdolne mamy dziecko. :) To był najwspanialszy poranek jaki mógł mi się w życiu przytrafić.
  2. Ojjj było ciężko wybrać imię dla Naszego synka. Gdy zaczęliśmy wybierać imię byłam już w 6-tym miesiącu ciąży, było mnóstwo propozycji ale ciągle było coś nie tak. Mojemu partnerowi podobały się stare imiona takie jak: Aleksander albo Jan. Ja za to stawiałam na imiona typu Krystian, Robert albo Konrad. Niestety nie mogliśmy się dogadać ponieważ ja nie chciałam, żeby moje dziecko miało na imię jak większość noworodków ( teraz są bardzo popularne stare imiona) a mojemu partnerowi w każdym z imion, które wybrałam coś przeszkadzało: Krystian (nie bo kojarzy się z piłkarzem drużyny, której nie lubi) Robert ( nie bo mu się nie podoba to imię) Konrad ( nie bo sam ma tak na drugie imię ) Tak więc już byliśmy zdezorientowani i na prawdę nie wiedzieliśmy jakie mamy wybrać imię. Zaczęły się już nawet żarty, mój partner wymyślił " a może damy mu na imię SĘDZIMIR" ja powiedziałam stanowcze NIE. W końcu zebraliśmy się całą rodziną i zaczęliśmy razem wybierać imię dla naszego maluszka, wtedy babcia dziecka a moja mama rzuciła pomysł " Dajcie mu na imię Jakub" początkowo nie spodobało nam się ale mama miała silne argumenty : -Jak będzie mały można mówić tak ślicznie " Kubuś" -jak będzie trochę starszy będzie "Kuba" -Jak będzie dorosły to będzie Jakub - Ostatnim najsilniejszym argumentem było to, że moją ukochaną bajką z dzieciństwa był " KUBUŚ PUCHATEK" i tak oto mamy synka Kubusia ;) oprócz tego Kubusie to dusza towarzystwa i inteligentni chłopcy :) Poza tym świetnie do niego pasuje to imię. A oto przedstawiam Wam 5-cio miesięcznego KUBUSIA ;)
  3. Kiedyś jak byłam małym dzieckiem zauważyłam na mojej nodze niewielką plamkę . Zapytałam mamy " co to jest? " . Mama wtedy opowiedziała mi bardzo interesującą opowieść. Gdy była ze mną w ciąży pojechała na przyjęcie imieninowe, poprosiła o szklankę herbaty, gdy ją dostała postawiła ją na stole. Kiedy ktoś wstawał od stołu niechcący trącił stół i wrzątek herbaty wylał się mamie na nogę dokładnie w tym samym miejscu gdzie ja mam znamię. Mimo to i tak uwielbiam pić herbatę każdego rodzaju a najbardziej uwielbiam herbaty owocowe :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...