monic87

Kobieta, 32 lata, lublin

Ostatnie posty użytkownika
monic87

Re: Jakie imię dla chłopca?

Jeszcze się nie spieszą. Ale w szpitalu mnie jednak wwczoraj zatrzymali do kontroli.
Jeśli chodzi o imię to właśnie dlatego nie będzie u mnie Aleksandra tylko Aleks bo wiem ze by mowili Olek, co mi się nie podoba. :)

monic87

Re: Jakie imię dla chłopca?

Witam ponownie ;). A jednak wcale nie chcą mnie w szpitalu. Dzieciaczki coś się nie pchają na ten świat. Ale nigdy nic nie wiadomo :)). Może jeszcze kilka dni dotrzymam Wam towarzystwa. :)

monic87

Re: Jakie imię dla chłopca?

Zu87. Jak na wrzesień to jeszcze masz czas na wybór. Koncepcja może się zmienić. Max to naprawdę fajne imię, ja bym walczyła :). Witold no nie w moim guście całkowicie , ale jak wiadomo każdy ma swoje upodobania.
Dziś byłam u lekarza i już jutro idę do szpitala. To mój pierwszy raz i stresik już mnie męczy . Trzymajcie kciuki :):)

monic87

Re: Jakie imię dla chłopca?

Zu87 Mieszkam w Polsce. Powiem Ci szczerze że imię Denis też mi się średnio podoba. Mojemu mężowi się strasznie podoba bo zna jednego chłopczyka o tym imieniu. A co do Aleksa , miał być Aleksander , ale jakoś tak wyszło że Alek będzie :). Szukałam naprawdę długo i wszędzie imion , ale nic nie wpadło mi w oko na 100 %.
A co do twoich wyborów . Osobiście imię Maksymilian zawsze mi się bardzo podobało ale mam zwierzątko tak nazwane i mój mąż się nie zgadza tylko z tego względu . Antek też fajne , ale ostatnio bardzo dużo ich przybyło. Zu a kiedy masz termin ? :)

monic87

Re: Jakie imię dla chłopca?

Witam Mamusie:)
Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu zostanę mamą dwóch uroczych chłopaczków :). Wybierając imiona prowadziłam straszną wojnę z mężem, dlatego poszliśmy na kompromis jedno imię ja, drugie mąż. No i wyszło że będzie Aleks i Denis. Nie pytam co sadzicie bo wiem że co osoba to inna opinia, ale jak ktoś ma ochotę to Proszę bardzo :). Pozdrawiam :)