Mili2212

Kobieta, 27 lat, Kalisz

Ostatnie posty użytkownika
Mili2212

Re: Ciąża zaraz po poronieniu

Jaja i mika trzymam mocno kciuki ;)
Testy owulacyjne nam pomogły bo po stracie strasznie się rozregulowalam i za pierwszym razem nic a za drugim zaskoczyło bo test pokazał wcześniej owulacje. Ale przy testach owulacyjnych jest jakieś dziwne napięcie... Tak to dziś trzeba sie przytulać a później do miesiączki myślisz musiało się udać, szukasz objawów bo przecież trafiłaś w ten dzień.

Mili2212

Ja w bliźniaczej nie miałam żadnych objawów. A wszyscy mówili ze powinny być podwójne. U mnie nie wiem czy to możliwe ale chłopców straciliśmy po wizycie w szpitalu. Bez badań krwi zageszczali nam krew. Cieszyli sie ze z krwiaka nie leci a tu chłopcy dostali zator.
Teraz różnie z tymi objawami raz są raz nie ma.
Czekam na informację od Was dziewczyny.

Mili2212

Fiolka plamien juz dzis nie mam. A wizyte mam czwartek lub piatek maja do mnie dzwonić. Także jeszcze sie wstrzymuje i nie panikuje. Byłam dzis na pobraniu krwi i pytałam sie dziewczyny ona tez na takim zestawie była i czasem jej naczynko pękło.

Mili2212

Plamienie jest kawa z mlekiem, taki jasny brąz. Wzięłam 2xduphaston i leżę. Na izbę mam 25km ale narazie staram się nie panikowac.

Mili2212

Nie właśnie żadnego krwiaka. Czuje delikatne kłucie w jedym miejscu teraz. Raz jest to kłucie raz nie ma.
6+3.

Mili2212

Wizyte mam w piątek ale jutro zadzwonię żeby szybciej mnie przyjął bo teraz do dwóch chodzę.
0.4 neoparin i 75mg acard

Mili2212

Sonia fantastycznie ;)
Fiolka87 czekam na informację jak po wizycie.
Ja mam jutro i mam juz mega stres.

Mili2212

Mój lekarz po naszej stracie w 13tc na wizycie kontrolnej powiedział że następna ciąża od razu na acard i heparynie. Powiedział że czytał bardzo dużo na nasz temat i mogę zrobić badania, dał mi cała listę ale niezależnie od wyników i tak da heparyne. Także nie wiem dlaczego niektórzy lekarze są tacy bezduszni i każą nam czekać na ciążę i później stresować się każdym dniem.

Mili2212

Aga ja miałam podobnie. Co miesiąc miałam jakieś dziwne objawy infekcji. Okazało się ze wpadłam w błędne koło podmywania sie plynami do higieny. Kiedy przestałam stosować i śpię bez majtek od 1.5roku spokój.

Mili2212

Aga 5tc.
Zapisałam sie na 18.07 do faceta Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (posiada m. in. certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii oraz certyfikat The Fetal Medicine Fundation w zakresie badań prenatalnych w 11-13+6 tygodniu ciąży - przezierność karku u płodu NT).

Jeszcze dostałam grypę żołądkowa. Masakra ;(

Mili2212

Dziewczyny właśnie sie dowiedziałam ze moja znajoma urodziła dziecko z ogromną wada serca i czekają aż maleństwo odejdzie ;( chodziła do mojego lekarza i on tego nie wykrył gdzie powinien. Tak się zestresowalam aż się trzęse. Zapisalam się do mojego poprzedniego ginekologa a pani w rejestracji zwróciła mi uwagę że po straconej ciąży jeszcze pracuję na nie jestem na zwolnieniu.
Nie wiem co robić czy chodzić do dwóch czy zmienić. Ja jestem z niego bardzo zaowolona.

Mili2212

Sandawilla ja w poprzedniej ciąży tez nie robiłam bety. Plamienia po 2.5 doby ustały(takie w terminie miesiaczki). Z objawów mam po jedzeniu ucisk/gule na gardle taki objaw mdłości. Ciągle mi się odbija i jestem głodna. Piersi mnie bolą i mam dużo wydzieliny.
Wizyta dopiero 26.07. Lekarz pytał sie czy chce jeszcze jedną wcześniej ale jednogłośnie stwierdziliśmy że zrobimy jak juz będzie pewne serduszko. Który masz tydzień?

Mili2212

Dziewczyny zawsze robicie bete czy czekacie do wizyty?
Mi lekarz w poprzedniej ciąży kazał smarować Hascovir. Ale i tak wszystkie preparaty na opryszczke maja w składzie acyklowir.

Mili2212

Faktycznie zrobiłam dziś z mężem dalej od pępka i jest lepiej ;)
W ciąży trzeba leczyć zęby i dziąsła. Próchnica nie jest dobra dla naszych fasolek.

Mili2212

Dziewczyny od którego tygodnia zaczęły Wam się mdłości? Ja mam czasem takie dziwne uczucie ucisku na gardle a to 4tc.
Też Was tak bolą zastrzyki z heparyny?

Mili2212

Dziękuję ;)
Właśnie dostałam plamienie kawa z mlekiem. Myślicie że może być tak w terminie pierwszej miesiączki?

Mili2212

Cześć dziewczyny, czytam Was od stycznia. Dwa dni przed wigilią w 13tyg straciliśmy bliźniaki jednojajowe. Dzięki Wam i mojemu lekarzowi zrobiłam dużo badań. Mam podwyższony antykoagulant tocznia i mthfr. W rocznicę ślubu (w niedzielę) zrobiłam test ciążowy i jest pozytywny ;) dostałam neoparin i acard. Jesteśmy bardzo szczęśliwi ale i czujemy strach.
Cieszę sie i przeżywam razem z Wami.
Jeżeli mogę dołączę do Was odpisujac nie tylko czytając.