marta.ww

Kobieta, 39 lat, Wrocław

Ostatnie posty użytkownika
marta.ww

Re: Jak znaleźć dobra nianie dla dziecka?

Wydaje mi się, że zanim przystąpisz do poszukiwań niani powinnaś się zastanowić czego od niej będziesz wymagała, ile godzin chcesz by zajmowała się dzieckiem itd.
Drugą sprawą jest też to jakiej ty oczekujesz niani? Czy będzie to starsza Pani, czy może młoda studentka - to w sumie bardziej kwestia też tego komu zaufasz.
Odnośnie miejsc, gdzie możesz szukać potencjalnej niani to przede wszystkim internet. Osobiście mogę Ci polecić portal favore. Oferuje się tam całkiem sporo opiekunek do dzieci. Wklejam link Tekst linka

marta.ww

Re: Czy jesteście za likwidacją gimnazjów?

Ja jestem przeciwna likwidacji gimnazjów. Uważam, że zmiana środowiska jest dobra dla dzieci. Dodatkowo najgorsze jest to, że pomysł padł, a nikt nie wie co dalej będzie.

marta.ww

Re: Czy Wasze dzieci jedzą słodycze?

Mój syn je, ale wiadomo wszystko w granicach rozsądku. Pozwalam mu na dwie-trzy kostki czekolady lub jednego batonika. Nie zdarza się, aby zjadł całą tabliczkę czekolady na raz:)

marta.ww

Re: Wasze plany na wakacje

Ja już powoli planuję następne wakacje, na razie myślałam o Hiszpanii. Trochę plażowania, trochę zwiedzania Barcelony i okolic :)

marta.ww

Re: Karmienie piersią w miejscach publicznych - rusza proces

Moim zdaniem karmienie dziecka jest dość intymną czynnością i nie powinno się tego robić w miejscu publicznym, gdzie wszyscy mogą to zobaczyć. Jestem zresztą przekonana,że gdyby się poprosiło o skorzystanie z bardziej ustronnego miejsca, by nakarmić dziecko, właściciel restauracji nie miałby nic przeciwko. Trzeba pamiętać, że wychodząc poza własny dom mamy do czynienia z innymi ludźmi, nie każdemu może się to podobać.