Skocz do zawartości
Forum

magda2416

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia magda2416

0

Reputacja

  1. Poszukujemy niani dla 9 miesięcznej (w tej chwili 6 miesięcznej) dziewczynki. Przewidujemy dłuższy (kilkuletni) okres opieki nad dzieckiem. Preferujemy osobę młodą (max 40 lat), lubiącą zwierzęta i mającą doświadczenie w obcowaniu z psami oraz lubiącą różne formy aktywności sportowej – bieganie, rower, rolki, basen (mile widziana osoba uprawiająca systematycznie jakiś sport). Osoba niepaląca. Praca 5 do 7 dni w tygodniu. Mile widziana dyspozycyjność.
  2. magda2416

    Listopad 2010

    wiem że do 26.11 nie zostało duzo czasu ale juz nie mogę wytrzymać tego czekania. Do tego jeszcze rodzina która wiecznie zadaje te same pytania. Mam ochotę uciec i wyjść dopiero jak coś się zacznie dziać.
  3. magda2416

    Listopad 2010

    jestem nowa na forum i pędzę się przywitać :) rodzę 26.11.2010 planowo chociaż sądzę że moje Maleństwo - Kaja będzie chciała przyjść do nas szybciej pozdrawiam
  4. magda2416

    Oddam

    oddam przewijak wolnostojący z ikei, odbiór w Warszawie
  5. mlodamama23oj już na dniach:-) zgadza się :) z jednej strony chciałabym ją już zobaczyć a z drugiej niech jeszcze sobie mieszka w brzuszku :) wczoraj jadać do pracy pomyślałam sobie, że za miesiąc już będzie nas troje. Niesamowite uczucie. I nawet wybaczę jej nieprzespane noce i wchodzenie mamie pod żebra :) miłego dzionka
  6. witam jestem nowa na forum i spieszę sie przywitać. Rodzimy 26.11.2010 :) ściskam środowo :)
  7. magda2416

    Listopadowe mamusie :)

    jestem nowa na forum i spieszę się przywitać :) Moje Maleństwo pojawi sie 26.11.2010 :) ściskam środowo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...