madeleiene

Kobieta, 38 lat, Wrocław

Ostatnie posty użytkownika
madeleiene

Re: Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Może jednak za płytko wkładasz - mi w takiej sytuacji tez wypadał. Musisz podtrzymać, a gdy jest już w środku - nadal podtrzymując pompujesz. Wtedy nie wypadnie, bo jest już za duży i musisz wypchnąć. Ale musi być odpowiednio głęboko. Myślę że jednak wsadzasz za płytko.

madeleiene

Re: Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Tak, powinna wejść ta pierwsza część. Ile razy podpompowałaś? Czasem trzeba 2-3 razy pompnąć żeby weszlo, poza tym nie bój się trochę na siłę wepchnąć. I przede wszystkim rozluźnij się, spróbuj wsadzić w innej pozycji (mi najepiej wchodzilo w pozycji "w kucki"). Lubrukantem posmaruj wejście do pochwy oraz sam balonik. Ja też musiałam podtrzymywać, jak już włożysz i zaczniesz pompowac to będzie się trzymał. Poza tym po wlożeniu zaciśnij mięśnie kegla, pomogą Ci utrzymać balonik w środku. POWODZENIA wysiłek wart jest zachodu także nie zniechęcaj się!!

madeleiene

Re: Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Dziewczyny, a skąd wiedziec, o ile "pompniec" danego dnia mam zwiekszac nadmuchiwanie balonika? Wg mnie instrukcja w baloniku nie jest wystarczajaca, bo nie okresla, ile razy trzeba "pompnac", zeby osiagnac przykładowo 20, 21, 21.5cm itd. itd. Po prostu podczas cwiczen boje sie, ze ktoregos dnia przesadze albo za wcześnie zwiększę objętość balonika,i nie zdążę spuścić powietrza i po prostu pęknę...Co 3 tyg przed porodem byłoby słabe..