Skocz do zawartości
Forum

lawendowa144

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    warszawa

Osiągnięcia lawendowa144

0

Reputacja

  1. Kurzajka to jest nic w porównaniu z grzybicą.Lekarz da odpowiedni lek albo usunie ja laserowo. A źle leczona grzybica na pewno wróci. Normalna terapia pulsowa trwa około trzech miesięcy.
  2. clotrimazol jest faktycznie niezły ale jeśli grzybica się rozwinęła to lepiej brać coś mocniejszego bo problem wróci. Leczenie miejscowe często jest nieskuteczne i trzeba zastosować kurację doustną. Oczywiście nadal uważam że najlepiej jest konsultować wszystko z lekarzem. Na stronie podanej przez dziewczyny - leczpaznokcie.pl można zapytać eksperta jeśli człowieka coś nurtuje. Dodatkowo przy leczeniu warto zrezygnować z jedzenia cukru i jego pochodnych, ponieważ cukier jest pożywką dla grzybicy. No i koniecznie trzeba pamietac o probiotykach.
  3. faktycznie fajna strona, szkoda że wcześniej nie obczaiłam tej aplikacji na telefon. To bardzo przydatna rzecz i nie trzeba się stertować że się zapomni o lekach.
  4. najlepiej zawsze skonsultować się z lekarzem, dostaniesz lek na receptę i zapomnisz o problemie. Moja siostra sobie smarowała paznokcie jakimiś wynalazkami i nic nie pomogło. Poszła do lekarza i dał jej trioxal i dzięki bogu ma problem z głowy. Grzybica to nic fajnego, zawsze warto szybko skonsultować się z lekarzem, żeby grzybica się nie rozwinęła.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...