Skocz do zawartości
Forum

Karolaa2101

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Łódź

Osiągnięcia Karolaa2101

0

Reputacja

  1. Karolaa2101

    Sierpnióweczki 2019

    Byłam na konsultacji u profesora, który wykonuje taki zabieg. Jestem już umówiona na amnio na 5marca. Tylko myślałam, że moze któraś była w podobnej sytuacji. Dziś miałam wizytę u swojej pani doktor i powiedziała, że nie ma żadnych przeciw wskazań do zrobienia badania, ponieważ ciążę mam książkowa. Moje wyniki jaki usg dziecka jest ok. Także wszystko przed nami
  2. Dziewczyny mam takie pytanie, ponieważ po prenatalnych wyszła nam nieprawidłowa trisiomia która odpowiada za ZD ryzyko 1:47 więc wysokie i mieliśmy za wysoka przeziernosc karkowa 2.8mm. Dostałam skierowanie na amniopunkcje.. Bardzo się jej boję tzn powikłań po niej. Może któraś z Was miała robiona?
  3. Karolaa2101

    Sierpnióweczki 2019

    Z tymi lekarzami to jest tak, że żaden Ci nie powie do końca co zrobić. To jest Pani decyzja i na tym się kończy. Można zrobić test Harmony koszt ok. 2700zl, który na dodatek nie daje 100%wyniku! Nie życzę żadnej z dziewczyn takiego metliku w głowie:(
  4. Karolaa2101

    Sierpnióweczki 2019

    Niestety, jeszcze płci nie wiadomo na prenatalnych Pan doktor powiedział że skłonił by się ku dziewczynce ale po ostatnim usg pani doktor doszła doszła do wniosku że ona jednak 'pitoka' widzi. Także czekamy do polowkowego :) Dziewczyny mam takie pytanie, ponieważ po prenatalnych wyszła nam nieprawidłowa trisiomia która odpowiada za ZD ryzyko 1:47 więc wysokie i mieliśmy za wysoka przeziernosc karkowa 2.8mm. Dostałam skierowanie na amniopunkcje.. Bardzo się jej boję tzn powikłań po niej. Może któraś z Was miała robiona?
  5. Karolaa2101

    Sierpnióweczki 2019

    Cześć dziewczyny. Niedawno zalogowałam się na forum, bo też jestem sierpnioweczka :) termin z usg mam na 24.08 a z Om na 27.08 :) w załączniku pochwalę się zdjęciem swojego Bobaska :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...