inna99.11

Kobieta, 32 lata, Wrocław

Ostatnie posty użytkownika
inna99.11

Gdzie we Wrocławiu aktywnie spędzić czas z dziećmi?

Mieszkam we Wrocławiu, mam 2 synów (6 i 8 lat). Wakacje jak na razie spędzamy w mieście. Chłopcy ostatnio ciągle siedzą przy komputerze a nie chce, żeby to była ich jedyna rozrywka na wakacjach. Lubią zajęcia sportowe ale niestety szybko się nudzą jak muszą ćwiczyć "cały czas to samo". Macie jakieś propozycje gdzie mogę wyjść z dziećmi, żeby aktywnie spędziły czas a przy okazji dobrze się bawiły?

inna99.11

Re: Przed nami majówka

Ja znowu w tym roku na majówkę wybieram się z rodzinką do parku Kulturinsel :) Tyle tam atrakcji, że musiałabym się rozpisać na całą stronę, więc po prostu same sobie sprawdźcie na ich stronie co Was tam czeka :) My zawsze wracamy stamtąd w wyśmienitych humorach, więc szczerze polecam!

inna99.11

Re: Miejsce na wakacje

Hej, my często jeździmy na kilkudniowe wycieczki do parku rozrywki Kulturinsel w Niemczech (ale blisko Polski). Dzieciaki się edukują i bawią, chwytają w mig obcy język, a ja i mąż mamy wreszcie czas dla siebie ;)

inna99.11

Re: Opony zimowe do samochodu - nowe czy używane?

Opony używane są tańsze, ale jednak nie szukałabym oszczędności tam, gdzie chodzi o nasze bezpieczeństwo. Opony takie są już "przechodzone", nie wiemy jak i gdzie nimi jeżdżono, mogą być porządnie wyeksploatowane. Rozsądniejsze będzie dołożenie paru groszy i kupno nowego kompletu.

inna99.11

Re: Oświadczenie woli

Deklarację podpisałam już wiele lat temu, noszę ze sobą w portfelu, ale z tego, co wiem, dokument tego typu i tak niczego nam nie gwarantuje - to od rodziny zależy czy uszanuje nasze zdanie, nie od lekarzy (niestety). Dlaczego podpisałam oświadczenie? Mogę komuś pomóc chociaż w taki sposób.

inna99.11

Re: Weekend Majowy 2015r - Jakie macie plany?

Hej, nie wiem czy kojarzycie park rozrywki Kulturinsel Einsiedel:Tekst linka. Położony jest niedaleko Zgorzelca, po niemieckiej stronie Nysy, od Wrocławia to mniej więcej 170 km, ale naprawdę warto przejechać kawałek drogi :) Nie nudzą się tam zarówno dzieci, jak i dorośli - to nie jest nasza pierwsza wizyta w tym miejscu, więc naprawdę szczerze polecam :) Właśnie takie plany mamy na majówkę :)

inna99.11

Re: Czy nagradzacie dzieci za dobre oceny w szkole?

Zarówno ja, jak i mój brat, byliśmy nagradzani za oceny finansowo, lecz ponosiliśmy również kary. Za oceny dobre, tj. 4; 5 i 6 płacili nam rodzice, za 1; 2 i 3 my płaciliśmy im ;)

inna99.11

Re: Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Zabawki edukacyjne wszelkiego rodzaju są zawsze dobrym wyborem. Najlepiej wybierać te bezdźwięczne, aby nie denerwowały później rodziców solenizanta ;)