IndiaW

Kobieta, 48 lat, Warszawa

Ostatnie posty użytkownika
IndiaW

Re: Jaka wyprawka dla malucha?

W sieci można znaleźć mnóstwo porad. Każda z nas musi sprawdzić na własnej skórze, czego rzeczywiście potrzebuje.
To co mogę doradzić z własnego doświadczenia to zakupy w sprawdzonych miejscach. Sama robiłam zakupy w sklepie 5-10-15. Źle się czułam, byłam na zwolnieniu, więc spokojnie przejrzałam ich ofertę. Zamówiłam to online.

IndiaW

Re: Sklepy dla dzieci

Jest wiele sklepów, gdzie kupowałam ubranka dla mojej dwójki. Najlepszym wyborem okazał się sklep 5-10-15. Ceną są przystępne. Dzieciaki długo noszę ubrania stamtąd. Gdy kupowałam leginsy albo bluzę gdzie indziej, po dwóch praniach, rzeczy nie nadawały się do noszenia.

IndiaW

Re: Własny biznes

Najważniejsze byś robiła to co lubisz. Pamiętaj, na początku może być ciężko, więc rób to co sprawia Ci przyjemność. Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości zajrzyj tutaj http://forumdlabiznesu.pl/ Warto być na bieżąco z tym co dzieje się na rynku, gospodarce czy prawie. Powodzenia!

IndiaW

Re: Dlaczego matki zostają z dziećmi zamiast wracać do pracy?

Można to połączyć. Można pracować zdalnie albo zacząć budować własną firmę. Wówczas nikt nie będzie narzekał, że bierzemy wolne, bo dziecko choruje albo jesteśmy niewsypane, bo maluch zacząć ząbkować. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas.