Skocz do zawartości
Forum

ika5559

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Budzisław Kościelny

Osiągnięcia ika5559

0

Reputacja

  1. PASTUŚ - bo to smok od mycia ząbków. Filip 5 lat.
  2. Mój prawie 5 latek odpowiedział że smoki jedzą te wypchane i nieżywe stworzenia, które daje im Bartek Dratewka. A potem robią wielkie bumm i pękają. Ale jeden nie pękł bo przecież zrobiłem sobie z nim zdjęcie jak zioną ogniem.
  3. U nas Święta Wielkanocne zaczynamy od wielkich porządków- jak wiekszość osób. Jest też lista co należy kupic i przygotować a później już tylko wielkie przyjemności. - Tydzień przed dekorujemy dom, mamy jajeczka, które w tym roku synek rozkładał na półeczce, są dwa króliczki i kurczaczki. Mamy tez jajka które razem ze siostrą zrobiłyśmy ze wstążki. -Następnym punktem jest wysiewanie rzeżuchy- zawsze robimy to koło tygodnia przed świetami, później mamy miejsce na baranka i malutkie kurczaczki i dotego jest to wspaniały dodatek do dekoracji potraw. - Koszyczek szykujemy w piątek wieczorem tzn. ozdabiamy go bukszpanem i wstażeczka tak zawsze robiła babcia. - W sobote rano synek maluje jajeczka do świeconki- w tamtym roku był zachwycony. - w sobote wieczorem przygotowujemy stół na którym musi być wspomniany juz bukszpan, żonkile i oczywiście wielkanocne serwetki. - W niedziele rano wszyscy idą na Msze św. i potem jest śniadanko w gronie rodzinnym, z tradycyjnymi potrawami( żurek, jajeczko, kiełbaska, pieczenie(schab ze śliwką, pieczona karkówka) - Po śniadaniu od kad pamietam zawsze dla dzieci jest niespodzianka czyli wizyta wielkanocnego zajaczka- przynosi on drobne prezenty i chowa je w sadzie, dzieciaczki musza ich poszukać.Pamietam jak zawsze u dziadków babcia chowała te prezenty i nigdy nie udało nam się jej podpatrzeć i później miałyśmy z siostra nielada wyzwanie, zawsze zajmowało nam to sporo czasu. Pamietam jak w tamtym roku mój 2 letni synek poszedł do sadu i mówimy z ebył króliczek i zostawił prezent i ze musi go poszukać - mały zrobił wielkie oczy i wołał króliczka a jak znalazł prezent to pytał się czy króliczek nie bedzie smutny jak zabierze zabawke. - Później mamy zaplanowane odwiedziny u rodzinki. Myślę że najważniejsze podczas Świat Wielkanocnych jak i wszystkich dni w roku jest zdrowie- jak ono dopisuje wszystkim domownikom to jet to powód do wielkiej radosci i usmiechu!
  4. Wysłaliśmy odpowiedź jeszcze nigdy nic nie trafiliśmy. POWODZENIA
  5. ika5559

    Konkurs Disney Baby

    Książeczki super przydały by się nnam takie synek uwielbia oglądać
  6. Mój mały ma 10 mcy i oglądamy książeczki ze zwierzątkami i pojazdami. Często czytam mu wierszyki bo bajki są narazie za długie a on w miejscu tyle nie wysiedzi. Co do tv to kupiłam pare bajek tj. Wilk i zając, krecik itp. ale jeszcze nie sadzam go przed telewizorem także bajeczki poczekają.
  7. Metoda opisana w książce "Każde dzieckomoże samo spać" jest drastyczna mimo pocieszania i brania na ręce, ale patrząc przyszłościow może lepiej się przemęczyć. Nasze maleństwo śpi z nami bo w łóżeczku płacze. Cały czas boję się że przez przypadek możemy je uderzyć albo że spadni bo my nie obudzimy się a maluszek jest bardzo ruchliwy- taka sytuacja była u mojej znajomej spali wszystko fajnie aż nagle słyszą płacz a maluch na podłodze-nic się mu nie stało ale nerwy i wyrzuty sumienia że nie dopilnowali były.
  8. Ja od jutra będę próbować ale będzie trudno.Nigdy sam nie zasną trzeba go nosić ewentualnie bujać w nosidełku. Co robicie jak maleństwo płacze zostawiacie samych w pokoju i z dalszej odległości obserwujecie, czy jesteście przy łóżeczku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...