Skocz do zawartości
Forum

Beata1991

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Elblag

Osiągnięcia Beata1991

0

Reputacja

  1. Witam odrzucilam tabletki antykoncepcyjne 8 września 14 września dostałam krwawienie z odstawienia trwało jak zwykle6 dni od 19 juz nie biorę tabletek i nie zabezpieczamy sie z mężem wspolzylam 26 września i 1 październipaździernika czy jest jakieś ryzyko ciazy następna miesiaczke nie wiem kiedy dostanę no to sa pierwsze tygodnie od odstawienia tabletek
  2. Witam mam problem otóż nie Robilam 7 dniowej przerwy ze względu na wesele zaczęłam nowe opakowanie tabletek problem polega mną tym iż nie wzielam 4 tabletki(piatekdopiero przypomniało mi się przy5 tabletce (sobota)lecz minęło ponad24 godz ale wzięłam 4 i 5 tabletke (piątek i sobota) gdzie w tym dniu wspolzylam i 6 tabletki (niedziela)nie wzielam ponownie i również wspolzylam(planuje odstawić tabletki)czy jest jakieś ryzyko ciazy co powinnam zrobić w tym przypadku pomozcie pilnie(tabletki biorę od kilku lat i niie biorę ich regularnie)
  3. Nie przestaje brzuch boleć nawet na chwilę byłam tydzień temu u ginekologa powiedział że wszystko jest okej ze to ponoć od tego ze nierularnie brałam tabletki ale czy to normalne żeby już 2 tydzień mnie tak bolało podbrzusze??
  4. Dodam ze wcześniej nie Robil am testy bo słyszałam że najlepiej wychodzi po 14 dniach od wspolzycia
  5. Ostatnie moje współżycie było 3 maja 2 dni przed wspolzyciem nie zazylam 2 lub3 tabletek anty często oddaje mocz i często jakby mi się chciało wymiotować chociaż nie wymiotuje
  6. Na dodatek głowa mnie od tygodnia boli
  7. No wlasnie od tygodnia źle się czuje kręci mi się w głowie mdli mnie slabo momentami mam a w środę bo mam akurat wolne od pracy
  8. Dodam że okres wyjątkowo miałam bardzo słaby 2 tampony na dzień chociaż nie koniecznie musiałabym zmieniac i wyjątkowo pierwszy raz w życiu bez skrzepow
  9. Dodam że okres wyjątkowo miałam bardzo słaby 2 ta.pony na dzień chociaż nie koniecznie musiałabym zmieniac
  10. Od ponad tygodnia strasznie boli mnie podbrzusze miesiaczke dostałam w spodziewanym dniu ale słaba niż inne zawsze miesiaczka miesiączki i mnie trwała tydzień czasu a dziś w środę dostałam w w dziś w niedzielę mam już koniec co może być przyczyną test będę robił a dopiero w srode
×
×
  • Dodaj nową pozycję...