Skocz do zawartości
Forum

ania0407

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    chojnice

Osiągnięcia ania0407

0

Reputacja

  1. ja mam kontakt z 3 koleżankami z pracy, ale to raczej dlatego, że bardzo sie zzyłysmy ze soba... a z reszta to chwile pogadam jak ide zanieść L4 i to na tyle.
  2. ania0407

    Wrzesień 2013

    ojjj upały dość ciezszko przezyje , ze oddychać nie ma czym nogi puchna itp.... Najgorsze jest to, że słabo mi sie robi i widze gwiazdki przed oczami masakra jakas.... Słonca unikam od 11 do 16 nie wychodze z domu... Teraz naszczescie sie ochłodziło wiec czuje wielka ulge:d a wy jak tam?
  3. ania0407

    Wrzesień 2013

    a no to musiałas trafić na jakis cudownych ludzi wogole dostałam jakies uczulenie na brzuchu po balsamach(ciagle te same używam) i wlasnie tylko na brzchu mimo, że używam ich na całe ciało. To normalne by skóra zrobiła mi się tk wrażliwa ?
  4. ania0407

    Wrzesień 2013

    ojjj 6kg też bym chciała tylko tyle... dostałaam niedoczynności tarczycy i mam już 15kg na plusie no ale ze miałam niedowage przed ciaża to nie wygladam tragicznie. Na szczescie tabletki już działaja i od 3 tyg nawet pól kilo nie ma wiecej. A moja mała już ma tyle siły, że nie raz kwiczałam z bólu i na dodatek chyba tak arobacje sobie ćwiczy:)
  5. ania0407

    Wrzesień 2013

    ja już przestalam czytać co może mi dolegać bo w łeb można dostac:] bo według google to już powinnam nieżyć, ale daj znać czy to napewno to a na kiedy masz termin?
  6. ania0407

    Wrzesień 2013

    witam witam:] niestety wiekszosc kobitek chyba faktycznie odpoczywa bo jakos cicho sie zrobiło... A mnie czasami zaboli spojenie łonowe ale mam tak od poczatku ciąży takze zdarzyłam sie przyzwyczaic. Pytam sie lekarza do poprostu tyłek sie poszerza haha
  7. i ja też jestem z Chojnic
  8. dziewczyny a co sądzicie o olejku arganowym? podobno ma cudowene własciwośc.... Jest ten olejek w mleczku do ciała ziaja ...
  9. hej ja jestem w 23tc pierwsze ruchy poczułam w 17tc a pierwszego kopniaka mojej coreczki 20 i 6 dniu ciąży.... To moja pierwsza ciąża i moge powiedzieć jedno to kopniaki sa niesamowite, uwielbiam czuc je przez skóre:]
  10. ania0407

    Wrzesień 2013

    heh no to bynajmniejj bede miała jogging:] i schudne co to teraz przytyłam. A ty co bedziesz miała?
  11. ania0407

    Wrzesień 2013

    Tak mała Juleczka bedzie:) Nie miałam nawet dużo do mówienia hehe moj postanowił i basta:]
  12. ania0407

    Wrzesień 2013

    ale tu u was kobitki cisza... ja w tym tygodniu dowiedziałam sie, że córke bede miała. Modelka już z niej bo wage ma poniżej normy a nogi długie jak na 26 tydzień hehe:)
  13. ania0407

    Wrzesień 2013

    woda z nosa, kicham jak opentana....
  14. ania0407

    Wrzesień 2013

    ŚwieżakAnia a jesteś pewna, że to na kota?Dziewczyny w wyniku siuśków wykryli u mnie azotyny i liczne bakterie jedynie co przychodzi mi na mysl, ze znajduje sie w tych dwóch miejsach. kiedys tez miałam jako dziecko uczulenie własnie na koty i psy ale minelo mi.... W dodatku mam astme dlatego sie martwie
  15. ania0407

    Wrzesień 2013

    Dziewczyny mam pytanko wydaje mi sie że dostałam alergii na kota czy to mozliwe w ciaży? czy juz mam jakies schizy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...