Skocz do zawartości
Forum

Agniesia5011

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    pruszcz gdański/Gołębiewo średni

Osiągnięcia Agniesia5011

0

Reputacja

  1. Agniesia5011

    Listopad 2012

    BettyyMnie jeszcze nie ma Ja mam termin na 25 listopad . Maalina -Gratulujemy synka :) Ja się trochę przestraszyłam bo czuję ruchy a tu nagle jakiś przestój ale wczoraj wieczorem znowu czułam a po głowie pózniej chodzą głupie myśli ...Wiem że to dopiero początki i takich dobrych kopniaków czuć nie będę ale kobieta w ciąży to musi poprzeżywać ... Uciekam już na obiadek witaj betty:) ja mam termin na 10listopada i zadnych ruchow jeszcze nie czułam:( takze zazdroszcze Tobie strasznie:)
  2. Agniesia5011

    Wrzesień 2012

    2fast4uto TY październikowa mama jesteś :P na to wychodzi ze listopadowa..;)) ale mam nadzieje ze moge sobie z wami tez tu popisac??
  3. Agniesia5011

    Wrzesień 2012

    witajcie..;) Moni@ termin mam na 10.11.2012.. od czego mam zaczac... mam 23 lata i to moja pierwsza ciaza.. nie znam jeszcze plci dziecka..jestem w 21tyg ciazy.. nastepna wizyte mam za tydzien w czwartek.bede miala usg i mam nadzieje ze sie dowiemy czy bedzie chlopiec czy dziewczynka.. Imiona dla maluszka mamy juz wybrane..dla chlopca Kacperek a dla dziewczynki Majka.. nie wiem co jeszcze napisac.. jak macie jakies pytania to odpowiem..
  4. Agniesia5011

    Wrzesień 2012

    gabiplaza4dziewczyny przywitajcie Agniesie to moja kolezanka ktora dolaczy takze do nas;))mam nadzieje ze wkoncu ogarnie stronke i napisze wam wiecej o sobie..;)) ładnie to tak....??? nabijac sie z nie doswiadczonej:)
  5. Agniesia5011

    Wrzesień 2012

    gabiplaza4no tak.. mnie to juz przygnebia chyba ta samotnosc i koncowka ciazy hihi dlatego lapie doly.. i humory tak jak przed okresema u mnie ladna burza.. leje jak cholera.. na szczescie nie musze nigdzie wychodzic;)) jeszcze nie cale 2tyg i nie bedziesz narzekac na samotnosc a wrecz przeciwinie:)
  6. Agniesia5011

    Listopad 2012

    qmpeelaAgniesia5011nie;) na 10.11:)W takim razie coś Ci suwak za szybko pomyka :P obliczajac termin od ostatniej miesiaczki wychodzi,ze 24 pazdziernika moje malenstwo przyjdzie na swiat.....:) lecz zdaniem usg i ginekolog trzymamy sie terminu 10listopada. jak naprawde bedzie........????;) ...
  7. Agniesia5011

    Listopad 2012

    veohPycia1612Veoh 29 czerwiec mam usg a 2 lipiec wizytę w szpitalu i decyzja co dalej ze mną..a tak to tutaj nie sprawdzają tej torbieli...położna co wizytę robi podstawowe badania...no i mam leżeć w domu i nic nie dźwigać...ostatnio mój scenariusz wizyty się sprawdził co lekarz powie i tak było...a teraz obstawiam..że torbiel nie zmaleje..i cesarka będzie..ale zobaczymy jak to będzie.A listopad już bardzo bym chciała:) A to jeszcze tyle czasu:) miejmy nadzieje, ze szbko nam zleci ten czas ;) pycia przy cc o tyle, dobrze, ze nie ma niespodzianek ;) mozna zaplanowac termin. U mnie pewnie bedzie sn, albo wspomagane sn czyli przez vacum, chociaz chcialabym tego uniknac. Agnieszka witaj w nszym skromny gronie ;) na kiedy masz termin? obliczajac termin od ostatniej miesiaczki wychodzi,ze 24 pazdziernika moje malenstwo przyjdzie na swiat.....:) lecz zdaniem usg i ginekolog gtrzymamy sie terminu 10listopada. ...
  8. czekam na listopad i maleństwo bedzie z nami;**
  9. Agniesia5011

    Listopad 2012

    dlaczego czasu nie mozna przyspieszyc??:)
  10. Agniesia5011

    Listopad 2012

    Witajcie dziewczyny.. jestem nowa blogowiczka.. mam nadzieje ze pomozecie mi troche w zapoznaniu sie.. Nazywam sie Agnieszka mam 23 lata i to moja 1 ciaza..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...