Skocz do zawartości
Forum

aga2728

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia aga2728

0

Reputacja

  1. Zdrowych, radosnych świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodzinyBaranka wielkiego, zająca nieskromnego, jajek kolorowych, świąt odlotowych, dyngusa mokrego po pachy śmiesznego, rodzinnej atmosferki , szynki 3skrzynki, mazurka pysznego i koszyczka obfitego, zyczy Aga z Oliwia
  2. hej dziewczynki canguro a Ty bedziesz teraz szczepic skojarzona to bezplatnie?? renia ja wlasnie duzo bucikow widzialam z nie wyprofilowana w srodku wkladka dziewczynki a co dobrego robicie na swieta??
  3. dziewczynki ja dzis juz mowie do zobaczenia za 2 tygodnie,oczywiscie jak tylko bede mogla tam skorzystac z kompa to zajrze do was
  4. myszka powodzenia jola ja tez dzis lapalam siuski tyle ze na posiew do pojemniczka
  5. dziewczyny dzieki kajda w sumie jego zmuszono do malzenstwa(tzn.dziadki jego zmusili)poniewaz ona byla w ciazy.mamnadzieje ze mu sie uda uzyskac uniewaznienie zwiazku
  6. hej dziewczynki dzis byl fajny dzien Oliwia wsiadla do auta mojego mena nawet jak przyjechal to poszla do niego na recew koncu. syliwatko narazie mama nic nie mowi i chyba nie ma nic przeciwko(no moze troche ma) jak z nim wychodze,narazie uklada sie super zobaczymy jak bedzie dalej.teraz wyjade i bedzie przerwa do swiat.To juz niedlugo zoabzczysz swoja Alunie kajda dzieki za link.ale wiesz co on raczej moze uzyskac rozwod kosclieny poniewaz ona go zdradzila i teraz zyje z innym facetem a na dodatek z tym facetem bedzie maial dziecko(rodzi za 2 miesiace),wczoraj mi on powiedzial ze jego ex rozmawaila z jakims ksiedzem i ten ksiadz powiedzial ze dostana rozwod ale musza na siebie duzo narzekac przed sadem.zoabzczymy jak sie to potoczy myszka dobrze ze chce byc u dziadkow,jak u was jest taka sytuacja nie tego to lepiej niech na to nie patrzy
  7. hej ale spedzilam fajnie wieczorek,przyjechal po 17 i pojechal po 20 bylo fajnie i Oliwka go nawet karmila oliwkami i winogornami smaiala sie z nim.jutro mamy zamiar gdzies pojechac i tak sie zastanawialismy czy Oliwia wsiadzie do samochodu.mam nadzieje ze tak w sumie z nim juz kilka dni poprzebywala.musze powiedziec ze jest fajnie i oby tak dalej A mnie dzis jakos fajnie dzien i szybko zlecial od samego rana mialam werwe do wszystkiego szybko posprztalam caly dom zrobilam nalesniczki i udusilam udka dorka super to co zrobilas bardzo mi sie podoba,kurcze zebym to ja tak umiala madzia w poniedzialek chce isc z tymi wynikami do lekarza zeby zobaczyla wyniki,ale mamy kolezanka ktora robila te wyniki mowila ze jset wszystko wporzdku,te IgE jest niskie czyli nic sie nie dzieje i nie ma az takiej alergii ani nic innego
  8. dzien dobry jola mi sie podoba bebe confort
  9. hej dziewczynki juz mam bilecik no wlasnie nadinka juz dawno sie odzywala ciekawe co u niej slychac i Kamilka?? kajda Piotrus super chlopak myszka to gratulacjezobaczysz poradzisz sobie napewnoz poczatku bedzie najgorzej ale pozniej jak z gorki
  10. sylwaitko a ile jeszce bedziesz bez Ali??
  11. moja zabka sobie spi a ja gotuje zupke kalafiorowa ania ci mezczyzni,milego mycia okien,u nas jest zimno na okienka szorowanie
  12. dzien dbry ania to mialas wczoraj fajny spacerek co do schodow to moja zabka tez chce wchodzic po nich ale trzyma sie za raczke moja
  13. dzien dobry jola i jak zlapalas siuski ,bo ja nie
  14. dziewczynki moje kochane za tydzien w srode jade do Niemiec na 2 tygodnie i was opuszcze :Smutny: i moja kochana Oliweczke,no ale wiem ze szybko zleci
  15. jola to bedziemy razem jutro lapac siuski bo ja tez musze zrobic dla niej posiew
×
×
  • Dodaj nową pozycję...