aaanitaaa88

Kobieta, 31 lat, Czechowizna

Ostatnie posty użytkownika
aaanitaaa88

Re: Konkurs "My sleepy cloud"

Pierwsza podusia mojego maluszka powinna być milutka i delikatna w dotyku. Powinna być starannie wykonana i przyjazna, a także funkcjonalna, łatwa do utrzymania w czystości i nie obciążająca główki, szyi i reszty ciała.

aaanitaaa88

Re: Konkurs "Dzieciozmagania"

Jak każda matka chciałabym jak najlepiej dla mojego dziecka, no cóż, ale świat jest prawdziwy , a czasem nawet okrutny. Moimi największymi obawami związanymi z wychowaniem dziecka jest to czy zostanie w przyszłości dobrym człowiekiem, zyczliwym, gotowym pomagać innym. Czy nie popadnie w nieodpowiednie towarzystwo. Czy skończy dobrą szkołę. Bardzo dużo takiego typu pytań nasuwa mi się na myśl. Mam nadzieje, że moje dziecko wyrośnie na mądrego i odpowiedzialnego człowieka i będzie zawsze podejmowało jak najlepsze dla niego decyzje, choć wiem, że nie będą należały do najprostszych.

aaanitaaa88

Re: Konkurs "W kąpieli"

Aby kąpiel była przyjemna należy stworzyć dziecku przyjazna atmosferę, czyli zrobić pianę, dać mu zabawki do kąpieli. Pozwolić mu poznawać świat przez kąpiel.

aaanitaaa88

Re: Konkurs "My się zimy nie boimy"

Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby zadbać nie tylko o ubiór dziecka ale i skórę. Zimą twarz dziecka smaruję kremem Skarb Matki SPF20, zaś jeśli chodzi o ubiór. To Ubieram je dość ciepło, ale też nie chce oczywiście dziecko przegrzać, Czyli rajstopki, spodnie, bluzeczka, bluza, kombinezon, czapka, rękawiczki, szalik.

aaanitaaa88

Re: Konkurs z marką Pampers

Najradośniejszy poranek, to taki o, którym nie zapomnę nigdy życiu. Było to ok 2iego roku życia mojej pociechy, gdy przyszła nad ranem do mnie do łóżka i powiedziała: "Mamusi budź się KOCHAM CIEBIE". Były to najpiękniejsze słowa jakie dotychczas usłyszałam. Następnie mocno wtuliła się we mnie i leżałyśmy we dwie w łóżku. Uwielbiam takie poranki, a muszę przyznać, że moja córeczka nadal robi mi takie poranne prezenciki.